Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egykori osztálytársnőimn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egykori osztálytársnőimnek én kevés voltam, most miért érik be hozzám hasonlókkal?

Figyelt kérdés

Ez nem háborgás vagy kesergés akar lenni, csak furcsállom a dolgot. Azt gondoltam, hogy majd hű de menő csávókkal jönnek össze, aztán most meg puhos, kopaszodó tojásfejűekkel vigyorognak a facebookon.

Tudom, a külső nem minden, csak hát én pont a külsőm miatt esélyt se kaptam.



2022. máj. 9. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
#10 Azt írtam, hogy az írásod alapján annak tűnsz. Ez nem garancia semmire, de ezt szűrtem le.
2022. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11


Hát jó... Annyit azért elmondok, hogy sosem használtam ki senkit, épp ellenkezőleg, én voltam mindig, akit megpróbáltak kihasználni, és sajnos sokszor sikerült is nekik. Ha van súlyos "jellemhibám", akkor az az, hogy túl jófiú vagyok, és ezáltal sokaknak hót unalmas.

2022. máj. 10. 14:52
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem mertem mondani, hogy tipikus "goodguy"/"jófiú" karakter érződött a soraidból, de ezek szerint igazam van :D
2022. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Minkó Gergö válasza:
91%
Mindenkinek változik a korral az ízlése, ez oda-vissza igaz. Nem biztos, hogy veled van a baj. Ha meg a te mércéd van túl magasra állítva akkor nehezen fogsz pont olyat találni. Sok sikert.
2022. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Haha, tényleg kiköpött good guy xD
2022. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Kedves Gergő! Köszönöm, hogy legalább te normálisan válaszoltál.
2022. máj. 10. 15:26
 17/22 anonim ***** válasza:
65%

Aztán hány év telt el az általános iskola óta? A gyerekek éretlenek, ezért nagyon jó is, hogy változunk. Van például a bullying, vagyis az iskolai csúfolódás, kiközösítés, zaklatás. Na, a felnőttek világában szerencsére ez is jóval kevesebb mértékben fordul elő. Nem mondom, hogy a munkahelyen nincs, de közel sem annyi, mint a suliban.


Illetve anno komolytalanná tehetett, ha több lánynál is bepróbálkoztál az osztályban. Senki sem szeret szamár lenni. Volt egy ismerős pár, mindkettővel nagyon jóban voltam (a lánnyal a mai napig), 2 évig voltak együtt. Ám a közös célok hiánya miatt elmúlt, és a srác nagyon sokáig sírt utána, nekem is panaszkodott 3-4 éven keresztül, és reménykedett, hogy visszatalálnak még egymáshoz. Aztán nekem is elkezdett alakulni valami (össze is jöttem azzal, akivel alakult), és akkor mondta, hogy ha mégsem lenne jó vele, akkor szóljak. Illetve utalásokat tett rá, hogy szeretne velem lenni. Nagyon helyes gyerek volt, okos, sportos, és nem voltak káros szenvedélyei - ha úgy nézzük, akkor simán bejött volna, de nem akartam csacsi lenni.


"Ha van súlyos "jellemhibám", akkor az az, hogy túl jófiú vagyok, és ezáltal sokaknak hót unalmas."

Ezt viszont nem hiszem el. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, mármint valódi rossz tulajdonságokat, nem olyanok, hogy TÚL szép/TÚL jó/TÚL okos vagyok. Ha te nem tudod, hogy a tiéd mi, az az ismerkedés alatt, de főleg a kapcsolatban elég sok problémához fog vezetni.

2022. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gimis osztálytársakról van szó...
2022. máj. 10. 15:40
 19/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is vannak negatív tulajdonságaim, de szaralaknak meg ilyesminek ezelőtt még sosem neveztek. Tisztességes embernek tartom magam.
2022. máj. 10. 15:41
 20/22 anonim ***** válasza:

#19 Nem is mondtam, hogy nem vagy tisztességes. Rossz tulajdonság alatt nem feltétlenül azt kell érteni, hogy sz*r alak vagy, de lehet bármilyen zavaróbb apróság. Például rendetlenség, szétszórtság, hirtelen harag, lustaságra való hajlam, bármi. Most ezzel nem azt mondom, hogy ilyen vagy, csak példákat sorolok.


Azért vannak aközött átmenetek, hogy valakinek az a rossz tulajdonsága, hogy konkrétan maga az ördög, vagy az, hogy "TÚL jó ember".

2022. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!