Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik, hogy érik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik, hogy érik el hogy egy csaj meg legyen ôrülve értük?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Magukat adják.

:)

2013. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Játszák az elérhetetlen JégKirályt :D
2013. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zakathol ***** válasza:
#1-hez csatlakozom.
2013. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de jól csinálják!
2013. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én magamat adom de akkor se kellek nekik :(
2013. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mégis mire tippelsz? Egyszer éjféltől reggel ötig virtuózkodtam egy csajjal, a nyakamban volt a lába meg amit akarsz.

Ennek már jópár éve, de a csaj még mindig hivogat.

2013. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5, ne add teljesen magad, azt majd akkor, ha már komoly a dolog(persze ez nem azt jelenti, hogy mást mutass). Kérdező: Laza vagyok, annak mutatom magam, könnyen veszem a dolgokat,bármiről van szó, kivéve, ha nagyon komoly. Nem vagyok vele 9-10 órát, kell, hogy azt érezze a lány, hogy "Hiányzol!". Érted mi a lényeg? Ne érezze azt, hogy könnyen megkap :D. Kéresd magad. Mindig beválik :) 16F
2013. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő,hogy kéressem magam!
2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es-től kérdezem: ez fennáll fordított esetben is? Úgy értem, ha egy nő így viselkedik a férfival.
2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magukat adják, de fejlődnek is folyamatosan. A legrosszabb, mikor egy lelkileg-érzelmileg éretlen, céltalan, gyámoltalan férfi elhatározza, hogy "önmagát" fogja adni és kényelmesen hátradőlve semmit nem tesz azért, hogy egyre jobb ember legyen.
2013. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!