Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác humoros, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác humoros, de emellé nem tökös, nincsen önbizalma, megnyerő kisugárzása, akkor önmagában a humor semmit nem ér nálatok lányok?

Figyelt kérdés
.

#mindegymi
2022. máj. 10. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a humor dolgot általában azok hozzák fel magukkal kapcsolatban, akiknek nagyon kínos humorérzékük van. Aki tényleg humoros, az ezt nem említi meg magával kapcsolatban, mint plusz pozitív tényező.
2022. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mi értelme álszentkedni, az ember a környezetéből érkező vélemények alapján mond magáról véleményt a legtöbb esetben. Mivel anonim az oldal, nem igazán tudsz szerintem arra következtetni, hogy én a való életben kérkedek-e a humorérzékemmel, mert nincs is így.
2022. máj. 10. 11:01
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem sokat, csak a humor miatt nem fog veled senki összejönni. Férfit keresnek, ami együtt jár a határozottsággal(tökös), önbizalom kb ugyanez, a kisugárzás pedig az önbizaalomtól máris félig megnyerö.

Szóval állj a sarkadra, vegyél eröt magadon, gyakorolj, vannak a netem böven videók erröl.

2022. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pontosan
2022. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aham és ha egy hétköznapi szituációt kicsit karakánabb, tökösebb fellépéssel kellene megoldanod akkor nyusziként visszavonulsz majd elintézed a dolgot annyival hogy elsütsz egy viccet? 😄
2022. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha bohóc kell ,akkor ott a cirkusz.
2022. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahogy megtudom testközelből, hogy humoros, azaz hallom a poénjait, és az én humorérzékemmel meg is egyezik az ő humorérzéke, az lehet egy plusz, ami miatt vonzódni kezdek hozzá. De ha annyira mulya, hogy nincs is esélyem tőle hallani a poénjait, mert annyira félénk... azzal mi kezdjek? Az semmit nem jelent, hogy Gipsz Jakab azt mondja magáról, vagy egy haverja azt mondja róla, hogy humoros...? Lehet, hogy elfogult, az is lehet, hogy humoros, de nagyon nem az én humorom (pl. én nem szeretem a tipikus "ez is ilyen hülye, az is olyan hülye"-féle mindenkitfikázós humort meg a fekete humor legalját).
2022. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a humornál, viccnél nem csak az számít, mit mondasz, hanem az is, hogyan mondod.
2022. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jó hát nyilván alapvetően hülyeség a kérdés, hiszen a humorérzék és a nők az esetek erősen túlnyomó százalékában nem nagy barátok:D
2022. máj. 10. 18:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Pont erről beszéltem :DD annyira kínosak vagytok, így legyen ötösöm a lottón, hogy te is egy szorongó cringe gyerek vagy. 1-es voltam.
2022. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!