Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a pasiban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a pasiban az abszolút megnyerő attitűd vagy kisugárzás ami titeket egyből megragad?

Figyelt kérdés

Fordított esetben nálam, ha egy lány csinos de mellette bolondos, cserfes tovább nyíltan és könnyeden beszél bármiről. Nem jön zavarba.

Ilyenkor totál elveszek.

De milyen azaz "összeállítás" egy férfiban, ami bennetek nőkben ugyanezt váltja ki?



2017. jan. 7. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az a legjobb, amikor tisztában van önmagával. Mondhatnám hogy magabiztos, de én egyáltalán nem a suttyó önteltségről beszélek amivel sokan összekeverik a magabiztosságot.

Szertetem ha tudja mit akar, céljai vannak és elképzelései. Tetszik, ha emellé érdeklődő és empatikus.

A műveltség szexi, ha nem tudálékosság formájában jelentkezik.

És nagyon jó érzés amikor azt látom, hogy tetszem neki, de nyugodt, nem kapar utánam, nem igyekszik megfogni engem hanem önmaga marad.

2017. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Na jóó :'D

Az elsö kommenten besìrtam xD

2017. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eltekintünk a külső adottságoktól, akkor nálam akkor van nyert ügye a srácnak, ha figyelmes-udvarias, lehet vele bármiről beszélni, van humora és céltudatos, nem egy tutyimutyi alak akinek csak a szája nagy.
2017. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

- pénze van

- meg tudja játszani az alfahímet

- pénze van

- sok pénze van

2017. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mosolya, nevetése, a mély férfias, nyugtató hangja, szeretem ha néha vicces, de komoly is tud lenni, nem állandóan ökörködik :D. legyen kedves, határozott, védelmező. nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nagyon tetszenek a széles vállak, még,ha van egy kis súlyfelesleg az is tetszik. de ezeket nehéz leírni mert az összkép a lényeg. lehet bármennyire is helyes valaki, ha nem jön be a természete, ha nem vagyok egy hullámhosszon vele.
2017. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a fajta görnyedt, kócos hajú, fekete ruhás srác, akire kiül, hogy a világ darabokra roncsolta a lelkét, de ő még él, elszív egy cigit, közben elmond két mondatot, ami csak kettő, de napok kellenek, mire az ember felfogja. Lassan kezd el érezni, de ha mégis megteszi, akkor nagyon. Szóval az megtört akárki, akit az ember lánya valahogy boldogabbá akar tenni.
2017. márc. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!