Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart ezzel elèrni? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart ezzel elèrni? Mi lehet a cèlja? Mit csinàljak?

Figyelt kérdés

Gimis korom òta van egy nagyon jò fiú baràtom. Sosem volt köztünk baràtságnàl több!! Èvek, most màr 1,5 èvtized is eltelik, sosem utalt rà, hogy többet szeretne. Sőtt, mindig azt mondta, h ő szabad lèlek, nem hisz a monogàmiàban, Nem szereti ha csüngenek rajta...stb. ha jòl emlèkszem fél évnèl hosszabb kapcsolata pl sosem volt.

Milliòszor kihúztuk egymàst gàz szitukbòl, volt h eljàtszottuk h egy pàr vagyunk, de csak addig mèg le nem tudtunk lèpni... Tènyleg a jò barátom.

Tegnap viszont olyanokat mondott, hogy kicsit megzavarta a fejem. Azt mondta, hogy csak mellettem tud teljesen felszabadult lenni ès hogy szerinte èn is csak mellette. Vagy hogy velem szìvesen kempingezett volna (ez hosszù sztori. A lényeg, hogy mikor szeretnè kiürìteni a fejèt akkor fogja magàt ès elmegy egy hètvègère kempingezni/a termèszetbe tök egyedül) sosem hìvott. Oké, tudtommal màst se. Egyedül akart lenni.

Mondtam neki, h èn tovàbbra is itt leszek, nem fog engem elveszíteni (augusztusban lesz az esküvőm. Ès megkèrtem, hogy legyen a kìsèrőm. Nekem tök evidens volt, hogy őt kèrjem meg. Nincs sok ember körülöttem ès eszembe sem jutna màs.) na ès erre meg azt mondta, hogy mindig tartott ettől, pedig miattam megvàltozott volna (feltètelezem h a kapcsolatokhoz valò hozzáállàsàra utalt. Vagy mi màsra?)

Nem maradt rà lehetősègem, hogy visszakèrdezzek, ma meg nem akartam felhìvni azzal, h "mire is cèloztàl pontosan?"

De ezzel vajon mit akart most elèrni? Kollèganőmnek ma elmondtam, mert nagyon piszkàlja az agyam. Ő azt mondta h ezèrt nem hisz a ffi-női baràtsàgban. Na de könyörgöm, jàrtam màsokkal is, egyszer màr jegyese is voltam vkinek. Milliòszor volt tèma a szex vagy èpp egy szarul sikerült randi. Sosem közeledett felém. Sosem èrt hozzàm. Aludtunk is egymàs mellett. Most akkor ez mire jò? Vagy mit nem vettem eddig èszre?

Ez jelenleg kb arra jò, h annyira megzavart, hogy normàlisan mèg leìrni se tudom. Kicsit kusza, bocsànat

Felhìvjam ès kèrjem meg h beszèljünk? Ès csak álljak ezzel elé?

Olyan gàz, mindig tőle kèrek segìtsèget. Most meg nem tudom, h kinek mondjam el



2022. máj. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Milyen értelemben zavart meg? Együtt lennél vele vagy mi? Azért elég meredek lenne erre rájönni esküvő előtt 3-4 hónappal.


Ha nincs erről szó, akkor meg tök mindegy. Eddig se volt semmi, ezután se lesz. Volt 2 mondata/megjegyzése, amin kattogsz, szerintem ezt nagyon túlreagálod. Ennyi erővel szimpla kedvességnek is lehet ezeket nézni, amik pl. amiatt jönnek elő, mert hivatalosan is elkelsz, "elvisznek", egy fejezet lezárul az életetekben.


Őszintén szólva nem is nagyon értem min idegeskedsz most, csak akkor van értelme, ha vele akarnál lenni valójában. Akkor meg az egész jelenlegi kapcsolatodnak semmi értelme, az esküvővel együtt.

2022. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Beszéld meg vele, hogy mi ez az egész!


(Ha szóban nem megy, akkor írásban javaslom. Nálam csodákat tettek egy férfi ismerősöm esetében a lejegyzett gondolatok...)


Amúgy nagyon sokféleképpen ki tudod fejezni magad. (Akár valamilyen magad készítette ötlettel, képeslap félével is.) "Csak úgy".


Ilyesmire találsz ötleteket az interneten, mindenféle képeslap között böngészve, például.

2022. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Barátság extrákkal-t akar.

Kapcsolattal az egész barátság off lesz.

2022. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*lenne
2022. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rájött,hogy a férjed fontosabb lesz mint ő, benőtt a feje, most érezte azt,hogy valóban nélküle képzeled el az életed. Ő volt a folyamatos biztos pont. Te pedig neki voltal a biztos pont. Most viszont tudja,hogy a férjednek nem tetszene,ha éjjfélkor felhív,hogy nagyon rosszul van és menj át.

Érzelmi válságban van. Rájött,hogy te vagy az igazi társa,csak eddig nem vette észre. Olyan mintha kiherélted volna az elmult 15évben. Én is jártam így. 5évig voltam ilyen barátságban mint férfi. Utána megszakítottam a kapcsolatot 30évesen. Mondtam neki,hogy mindig minden problémával engem keres,de amikor minden rendben megy elfelejt napokra... Szóval sok boldogsagot!🙂

2022. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szò sincsen ròla, hogy az esküvőm előtt jöttem rà, hogy őt akarom. Igazsàg szerint én pont olyan pasit nem akarok fèrjnek mint ő. Remek barát, tènyleg, de csapnivalò egy kapcsolatban. Làttam màr pàrszor, meg is jegyeztem neki pàrszor.

Azèrt zavart meg, mert annò idejèn mikor megismertem remènykedtem benne, hogy randizni hìv. A barátnőm járt a bàtyjával, gondoltam milyen jò lenne ha èn meg vele...stb. de sosem hìvott randizni (én pláne nem) aztàn megismertem rendesen ès nem is akartam csak egy èjszaka lenni. A bàtyjáèk szakìtottak, mi viszont baràtok maradtunk. Sőtt, egyre jobbak (ja ès amùgy tudja, hogy gimis koromban bejött)


Igen, gondoltam, h ìrnom kène csak egy hogy vagy/mi ùjsàg üzenetet, de mèg nem tettem. Talàn vàrom, hogy ő keressen. Nem tudom


Kètlem, hogy extràkat akarna. Lett volna rà ideje. Meg amùgy is, voltunk egyszerre szinglik, akkor sem volt szex


Èn voltam màr menyasszony 22 évesen is, akkor nem zavarta. Ràadàsul majdnem 2 ève együtt èlek a vőlegènyemmel ès tudja, hogy àtmennèk éjszaka, ha rosszul lenne!

Ès hidd el, nem csak akkor hívom, ha gond van. Pláne ha CSAK NÀLAM van gond.

Kiherèltem? Ez azèrt ìgy durvàn hangzik :)

Ezek szerint te 5 èv utàn arra jöttèl rà kedves 5-ös hogy csak kihasznàl? Vagy hogy ő lett volna az igazi?

Mit szòlt a làny arra amit megfogalmaztàl?

2022. máj. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!