Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol? Miért csinálja ezt? Mit akar elérni vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác ki bejön nekem ki is mutattam hogy bejön nekem ö is észrevette de nem csinált semmit mikor én már lemondtam róla ö kezdet nyomulni elsöb én nem foglalkoztam vele de aztán 1 hét mulva igen mikor újból jeleztem neki ö leszart magasról hagytam hogy mi lesz de semmi se lett..volt 2-3 honap mikor nem találkoztunk de ahogy összefutottunk egyből elkezdet sztem felém érezni valamit de nem mondja hogy mit érez
2010. jún. 6. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
beszelj vele...kerdezz ra...
2010. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az kell neki, aki nem lehet az övé, vadászösztön meg ilyesmik:) Ha neked úgy jó, próbáld kevésbé kimutatni az érzésidet, hogy kihívás legyél a számára...
2010. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!