Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha azt akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha azt akarom elerni, hogy ferjemnek fontosabb legyek mint a telefonja meg a baratai?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 16:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd el.
2018. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mar mostansag rengeteget gondolkozom mit tehetnek , mert amiota megismertem, teljes szivembol imadom, de ez az allapot amit mar o csinal, ezt mar nembirom tovabb. Mindent megteszek erte, a boldogsagot akarom, de semmi pozitiv visszajelzest nem kapok tole. Naprol napra csak a negativum. Ugy erzem, csak takaritono es szakacsno vagyok a lakasban. Semmi oka nincs ra hogy haragudjon ram. Szerintem valaki van egy 3.
2018. ápr. 15. 16:15
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, te egy olyan nő vagy aki mellett lehet igy viselkedni.
2018. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Mi vár rá otthon? Van valami jobb időtöltés mint a telefon? Ha nem akkor nem csodálkoznék. Ha változást akarsz akkor valamelyikőtöknek engednie kell. Találj ki olyan programot amiért érdemes nem a telefonon lógnia.
2018. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Lehet rossz tanács lesz, de voltam hasonló helyzetben.

El hagytam 2 hónap után könyörögve jött, kerettem kicsit magam aztán vissza mentem és lám megváltozott... A férfiakra rá kell ijeszteni néha... Amint megérzi, hogy neki mindent szabad rögtön élnek is vele..

2018. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, igen minden pillanatban varna ra jobb program is, minthogy a telefont nyomkodja.

Pl foglalkozhatna a gyerekevel, a csaladdal,

De ez nehez neki hiszen Mindig keson jar haza , de nem a munkahelyrol, hanem baratoktol vagy csak o tudja honnan

2018. ápr. 15. 16:27
 7/25 A kérdező kommentje:
Elozot a 4 esnek irtam. De koszi utolso neked is amit irtal
2018. ápr. 15. 16:29
 8/25 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy miért

Valami baja van, csak inkább menekül előle

Ezen lehet dolgozni javítani

Beszélj vele erről

2018. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
#8 Mondjuk szerintem az sem lenne gond, ha felnőtt ember módjára magától elmondaná, hogy mi a franc baja van, amiért a gyerekei és családja helyett inkább haverozik és telefonozik folyton. Gondolom pont az a bibi, hogy agyilag nem felnőtt.
2018. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Ne akard elerni!

Hidd el sosem leszel fontosabb ha eddig nem voltal az.

2018. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!