Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Sajnos általában a mai fiúknak a k*rvás kinézetű lányok jönnek be, akik mindenüket kirakják és nyomulnak ezerrel. Nos, én nem ilyen vagyok, sokkal inkább az aranyosabb, rendesebb fajta (nem egóból mondom...) A "menő" pasiknak ezis bejön manapság..? Van egy fiú a suliban, nagyon bejön.. de sajnos nem csak nekem. Az osztálytársaim, sőt az egész évfolyam oda van érte, amit nem kicsit ki is mutatnak neki. Nem szeretnék olyan lenni mint a többiek... rég tetszik ez a fiú és pár mondatot már beszéltünk, én komoly kapcsolatot szeretnék. Figyeltem, de nincs elszállva magától, sokkal inkább a csajok kezdeményeznek, persze ő sem az a visszahúzódó típus :) Nem leszek olyan mint a többi csaj, azt akarom hogy ő vegyen észre. A kérdés.. hogy? Msn-re nem fogom felvenni míg nem ismerem. Hogy beszélhetnék vele.. minden egyes nap csajok veszik körül..
2010. szept. 17. 18:45
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Hát valahol kettesbe kéne vele lenned hivd félre vagy valami...:D
2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kamuuu ***** válasza:
Amúgy ez is embertől függ valaki menő és a csendesebb lányt szeretnék és valaki a k*rvákat :D
2010. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó és ha kettesben leszünk mégis mit beszéljek vele..?
2010. szept. 17. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a szokásait, keresd meg a gyenge pontjait. Tudd meg milyen zenét szeret, milyen könyveket olvas, mi a hobbija. Fuss vele össze "véletlen" egy koncerten, könyvtárban, kávézóban, szórakozóhelyen, szado-mazo klubban. Akkor már ismerjen legalább annyira, hogy oda kelljen köszönnie. Onnantól sem sima az ügy, de van egy kiindulási alap.
2010. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
villants és akkor tuti felfigyel :D
2010. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!