Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarta hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarta hagyni a barátnőm, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Itt van nálam péntek óta. A húgom és az ő palija is itt volt nálam ezen a héten, de senki más. Fáj a hasa reggel óta, lementem neki boltba könnyű kajákért (joghurt, aszaltszilva), de nem akarta elfogadni a segítségemet, és nem értem hogy miért. Elmentünk ma közösen progizni négyen fürdőbe, ott is csak vágta a fejeket... Be se nagyon akart jönniba vízbe elöször. Később húgommal elmentek szaunázni, mikor visszajöttek már kedvesebb volt és nem szenvedett. Húgomat kérdeztem történt e valami, azt mondta semmi különös. Ki érti ezt? Nem akartam már felhozni neki ezt este de mindenesetre érdekes. Szerintetek?

2022. máj. 15. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mert önálló életet akarnak élni.
2022. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert nem tudtál volna segíteni. Egyáltalán mivel szerettél volna?

Nem lenne utolsó szempont tudni, hogy miért fájt a hasa. Ha hasmenése volt a joghurt, aszalt szilva a legrosszabb ötlet. Ha menstruál, akkor azért nem akart vízbe menni, a szauna viszont lehet oldotta a görcseit.

2022. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem menstruál. Én arra gyanakodtam hogy esetleg nem okés az emésztése, azért kínáltam ezekkel.
2022. máj. 15. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Sokszor a nők meg akarják mutatni talán kicsit dacbol is, hogy férfi nélkül is teljesen helyt állnak. Ami teljes mértékben igaz is, csak ezzel a szeretett férfit elhidegíthetik maguktól. Esetleg még másik opció, ha azt érzi rajtad, hogy csak kötelességből teszed.


Helyes kommunikációval szerintem sok minden megoldható. "Tudom, hogy egyedül is képes vagy helyt állni ebben a helyzetben, de ha már itt vagyok neked,mert szeretlek, hadd segítsek" ehhez hasonlókat mondhatsz neki, ha úgy adódik. Csak megenyhül.


De igazából te látod, hogy ez csak egy kis félreértés (meg eleve ha valaki rosszul van, így nem is olyan a hangulata, ami természetes)vagy egy hiszti gép(lehet nem az, csak innen gyakoriról én nem tudom) .

2022. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%

A menstruacio elott szokott lenni par gorcsolos nap.

A meleg ellazitja az izmokat es oldja a mestruacios gorcsoket.


Nekem ugy tunik,h ilyen felvilagosulatlan videki lany ,aki nem kepes beavatni ebbe a szituba,hogy elkerulje a konfliktust. Reszvetem,h ilyen elmaradott eszmeisegu lannyal vagy egyutt.

2022. máj. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!