Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 év felett érdemes belevágni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év felett érdemes belevágni a baba-vállalásba egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van már két nagyobb gyerekem a korábbi házasságomból, de mostanában kezdtem érezni, hogy örülnék még egy kisbabának az új párommal. Jobb ezt elfelejteni, ha már ilyen idős vagyok? Vagy jobb most belevágni, mert ez az utolsó esélyem és ha lemondok róla, akkor azt később talán bánni fogom? Aki ilyen idősen vállalt újabb gyereket, a környezete hogy reagált rá?

2022. máj. 17. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
NEM!!!!
2022. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Te most nő vagy, vagy férfi?

Nem mindegy.

Ha nő, akkor csak tőled függ, bírnád-e a babázást, nevelést. Ismerek olyat, aki 40 évesen szülte a harmadikat és bírja, meg olyat is, aki bőven negyven felett, de már nincs türelme a neveléshez, inkább önmegvalósítással foglalkozik helyette.


Ha férfi vagy, akkor nagyon necces. Nem ugyanaz felnevelni 3 gyereket, mint 3 tartásdíjat utalni havonta. Átlag fizuból onnantól, hogy tönkre megy a második kapcsolatod, koldusbotra kerülsz. Ha nincs saját lakásod, egy albérletet nem tudsz fenntartani a maradék pénzből.

2022. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41 vagyok, és nem értem, milyen egészségügyi problémának kellene ilyenkor lennie, ami miatt nem lehet gyereket nevelni? Ilyen fiatalon már kehesek a legtöbben, és csak én lennék a kivétel? durva...
2022. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 nemaRendőrség ***** válasza:

@13

Egyrészt a méhed már kiszáradt, pár pete ha maradt benne.

Másrészt lehet hogy most még úgy érzed kicsattansz, de 50 leszel mikor a gyerek 9.

Képzelem milyen jó lehet (a férjednek) elviselni a változókorú feleségét és a dackorszakos kiskamasz gyerekét.


60 mikor a gyerek végez a középiskolával és úgyahogy fellélegezhetsz

2022. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi történt végül? Hogy döntöttél?
2022. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És? 60 éves még nem kor. Csak Magyarországon. Nem törvényszerű szétrihedni, elhízni, megkopaszodni stb már egészen a 30-as éveidben. Max neked az.
2022. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!