Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, melyik eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, melyik eset áll fenn?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam, hogy egy nagyon jó pasi azért fekszik le velem, mert tényleg bejövök neki, vagy csak azért, mert nincs más?
2022. máj. 19. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy nagyon jo pasi nalad jobb csajjal is lefekudhet. Ergo, azert fekszik le veled, mert veled is leakar.
2022. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Mért becsülöd le magad?

Pedig lehet fullos csaj vagy.

2022. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Alapszabály, hogy jóképűek egyszerre több nőt tartanak a tűzben. Szép nőkre is ugyanez igaz. Ha úgy gondolod nálad jobb a csávó, akkor ne nagyon reménykedj, talál nálad jobbat, nem veled fog tartósan leállni csak nőkkel ellentétben férfiak szoktak lefele is dugni. Nők meg ugye mindig felfele (szeretnének) dugnak, l. a te példád is. Ennek viszont vannak következményei. Viseld méltósággal.
2022. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy ronda vagyok, de nem az a plázacica típus, hanem természetes, sminkelni se nagyon szoktam.
2022. máj. 19. 19:14
 5/11 A kérdező kommentje:
3# azt nem írtam sehol, hogy többet akarok tőle, nem tudom, honnan vetted...
2022. máj. 19. 19:15
 6/11 A kérdező kommentje:
3# az is látszik, hogy csak a sértettség/irigység beszél belőled. Gondolom nem vagy jó csaj/pasi.
2022. máj. 19. 19:16
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Onnan, ha majd lehet neki más, megmarad e inkabb melletted, őt meg ignoralja, vagy minek eleve te se akarsz akkor tole semmit az 5.kommented alapján.
2022. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

*vagy minek maradna meg eleve melletted ha te se akarsz tole semmit.

Szoval mindenképpen egy 3.befigyelőnel fog eldőlni.

2022. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Onnan hogy másnap is felhív 😂

Baby, ha nem vagy jó emberismerő, nincs meg a kellő rutinod akkor csakis a viselkedéséből fogod tudni. Ha keres megint, ha újra és újra és újra akarja ÉS majd szexen kívüli programjavaslatokkal is előjön.

2022. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugy h nem fekszel le egybol?
2022. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!