Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ! Melyik eset zavar/fá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Melyik eset zavar/fáj jobban ?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú sztori lenne , a lényeg hogy egy férfi eléggé megbántott , megalázott , miatta sokáig szenvedtem . Nem hiszem hogy nagyon érdekli hogy mit teszek ,mert számára csak egy ingyen numera vagyok , de azért gondolom mégiscsak kicsit hat a férfi büszkeségere ha hirtelen a szexpartnere le se sz..ja

Most már csak azon gondolkodom hogy melyik varians fáj / zavar jobban ? Az ha WhatsAppon letiltom , vagy ha hagyom hogy minden nap írjon ( nyilván idővel abba fogja hagyni ) és nem reagálok az üzenetekre? Teljes ignorancia vagy a tiltás a rosszabb ?



2021. dec. 14. 22:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy neked mi a nagyobb szenvedés. Azt válaszd, amit jobban elviselsz. De ahogy látom lesz még ott szex.
2021. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nekem az a könnyebb ha nem tiltom.. és várom természetesen mint egy naiv 12 éves kislány ( 27 vagyok , ő 46 ) hogy valami varázslat folytán változzanak a hozzám fűződő erzesei
2021. dec. 14. 22:22
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha azzal kezdtetek, hogy szexelt veled, akkor milyen változást vársz és miért?
2021. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Hu , sajnos tényleg nagyon hosszú lenne leírni a sztorit. De nem azzal kezdtünk.
2021. dec. 14. 22:27
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésfelvetést. Leírod hogy megalázott, és hogy bosszút is állnál, utána meg vissza akarod kapni. Ennek mi értelme van? Szeretnél még szenvedni? Nem tört össze még eléggé a bizalom?
2021. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, hogy mennyire lebuktatja az összes kérdésedet az a tény, hogy következetesen space-t ütsz a vesszők előtt?


Igazából, ha leszar téged, akkor egyik se fogja érdekelni, majd a másik nőjével kavar, ami biztosan van neki, ha ilyen lelkülete van.

2021. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ezt állítod a kérdésben
2021. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy gyökérség bosszúkon agyalni, meg ármánykodni mint egy 5 éves, közel a 30hoz. Ahelyett, hogy összeszednéd magad és találnál egy olyan társat, aki emberszámba vesz és nem hiszik azt róla elsőre, hogy az apád.


Persze ha tetszik, hogy megaláz, meg a szenvedés éltet, akkor hajrá.

2021. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
6- nem csak a vesszők előtt , hanem az összes írásjel előtt. Nem tudom hogy miért - ez nálam automatikus. 😅
2021. dec. 14. 22:31
 10/41 anonim ***** válasza:
82%

9.


Ha valaha hivatalos ügyben írsz - bármilyen ügyből kifolyólag - ne tedd, mert nem fognak komolyan venni.

2021. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!