Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki? Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok de én azt hiszem, hogy nekem nagyon tetszik mit mondjak neki, nem akarom hogy a kapcsolatunk megromoljon?

Figyelt kérdés
MIT TEGYEK???
2008. dec. 18. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
most az a kérdés hogy hogy mondjad el vagy az hogy mit tegyél? mit akarsz elmondani?
2008. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azt hogy szeretem

de szerintetek ha nemet mond akkor megromlik a barátságunk

2008. dec. 18. 21:56
 3/8 anonim válasza:
biztos h nem romlik meg a barátságotok és azt honnan tudod h neki nem tetszel, ki tudja lehet h kölcsönös érzelmeitek vannak! figyelj nem fogsz veszíteni semmit, eléállsz h fontos dologról szeretnél vele beszélni és elmondod neki h tetszik neked de nem akarod h a jó baráti viszony megromoljon! MINDIG MINDENT MEG LEHET BESZÉLNI!
2008. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is beszéld meg vele nyugodtan, nem lesz semmi baj ha visszautasít se :)
2008. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem most vallott szerelmet egyik legjobb barátom. Az idegeimre megy, mert nekem ő nem az esetem. És valószínű meg fog romlani a kapcsolatunk, mert idegesít, hogy nyomul úgyhogy kerülöm.

Mondd neki, hogy milyen csinos ma, meg hogy annyira örülsz hogy megismerted őt, és hogy van neked, ha ezeket sokszor mondod le fog neki esni. Esetleg ha van pl myvipetek, akkor írogass a képei alá, hogy nagyon szép meg minden.

És akkor le fog esni neki, hogy te többet akarsz.

2008. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az előző válaszadó az első mondatában mindent elmondott. Mond el, hogy Te többet érzel iránta, de ha nemet mond, akkor NE nyomulj, hanem tartsd tiszteletben és akkor nem fog megromlani a kapcsolat.
2008. dec. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek és igzatok van meg kérdezem...........
2008. dec. 19. 22:08
 8/8 anonim válasza:
Hogy sikerült? :)
2015. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!