Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelheto az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelheto az hogy egy férfi csak azért akar jobb lenni egy kapcsolatban a nőnek hogy aztán számitoan azt máshol kamatoztassa vagy ennyire nem aljasok?

Figyelt kérdés

A párom az a típusú férfi vesztemre aki ugy minden nőnek tetszik. Gyakorta kezdemenyeznek is nála:( Nem is értem miért de ennek ellenére hajlamos lehorgonyozni, elottem levő kapcsolata is 7 év volt, meg mindig is komolyakban volt.

En ugy nem is gondoltam bele semmibe, gondoktam egy darabig hasznalgat, majd lelép, ilyen az élet addig meg elvagyok vele.

Néha akadnak vele problémáim amiket nem tolerálok lazán megmutatom neki azt is merre az ajto(tekintve hogy ilyen minden no bálvanya srácokkal amugy sem szoktam tervezni)

Meglepetésemre viszont mindent megtesz ertem, megváltozik, fejlodik mellettem, de olyan szinten, hogy ilyen változásokra még én magam sem lennék képes!

Én meg nem tudnék tenni olyan dolgokat, vagy vissza nem tudnám magam úgy fogni esetekben, vagy meg nem tudnék ugy valtozni, ahogy viszont ő képes!

Es itt jönnek a téziseim:

Ilyen azintű személyiségfejlodes szeruntem csak ugy lehetséges, ha vki nem a másikért, hanem saját belátása szerint is saját maga akar fejlodni javulni.

Ebbol pedog elképzelhetò lenne a többi is, hogy esetleg tőlem csak tanul es ő lesz jobb es tökéletesebb, aztán ha már "kész" minden azt máshol kamatoztatja elvégre én csak egy "tanitoja vagy pszichologusa" voltam csak.


Én egy férfinek csak a parja/társa akarok lenni nem pedig az akin energiavámpírkodnak.


Ami amugy jellemzo a kapcsolataimban hogy altalában a ferfiak élnek az ötleteimmel javaslataimmal aztán eldobnak mint egy használt rongyot:(



#kpacsolati tanulság kamatoztatása
2022. máj. 20. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Növessz már egy kis önbizalmat! Ez a csávó szeret téged te meg inkább teóriákat gyártassz mintsem teljesen beletedd magad a kapcsolatba...
2022. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az amikor ha egy nőnek nincs problémája akkor is generál.Senki sem jo effektus.

Idióta....

2022. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Naponta felteszel 3 ilyen kerdest. Nem artana felkeresni valami pszichologust.
2022. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban te vagy az energiavámpír, csak szólok.
2022. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az tud ilyen hatalmasat változni, meg óriási jellemfejlődésen keresztül menni, aki nagyon nagy sz.rból indul. Én ezt úgy oldom meg, hogy olyannal jövök össze, aki már eleve normális, nem igazán kell változnia. Lehet, pont az exeiddel😂
2022. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érted egy pasi sem hajlandó keresztbe tenni egy fűszálat sem. Ezért nyomod itt sosrozatban a kamu kérdéseid. De hogy ezzel mi célod az rejtély
2022. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"

Ami amugy jellemzo a kapcsolataimban hogy altalában a ferfiak élnek az ötleteimmel javaslataimmal aztán eldobnak mint egy használt rongyot:("


Jellemzo hogy tesznek értem változnak vannak itt szalmaszálak. Csak ugye milyen megteveszto?


Mintha szerelemből tennék, közben meg..?

2022. máj. 20. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A többség már a kiírd kérdéseid alapján elviselhetetlennek tart. Bevallom: én is.

Számomra abszolút rejtély, hogy egyáltalán mi miatt képesek ennyi ideig elviselni.

2022. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nem lehet kommenteloket tiltani. Igy szépen kérlek ne ócsárolj a saját kérdésem alatt.
2022. máj. 20. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!