Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-27 éves LÁNYOK/NŐK! Elképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Other kérdése:

20-27 éves LÁNYOK/NŐK! Elképzelhetőnek tartjátok (illetve előfordult-e már veletek), hogy meglevő párotokat "lecseréljétek" egy frissen megismert, szimpatikus idegenre?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel (egyébként ezidáig egyetlen) kérdésem, mert 25 éves férfiként elég gyakran találkoztam ezzel a jelenséggel, hogy az általam kiszemelt lánynak/nőnek kapcsolata van és én "rendes emberként" ilyenkor hagytam a dolgot.

Mivel nem tartom magam rossz hapsinak (sőt...), ezért a kifejezetten csinos, intelligens lányoknál szoktam próbálkozni. De mivel mindenki náluk próbálkozik, ezért természetesen 0,01% az esélye, hogy éppen egyedülállóak (arról nem is nyilatkozok, hogy legtöbbjüknek milyen csókákkal sikerült összejönniük).

Szóval osztottam-szoroztam, és arra jutottam, hogy három lehetőségem van:

1. Lejjebb adok az igényeimből (nem fog menni)

2. Várakozok, amíg egyedülálló lány akad a horogra (nem vagyok türelmetlen, de azért nem akarok éveket elb@szni)

3. Úgy veszem, mintha kiszemelt párja nem is létezne (csak így szerintem fennáll az esélye annak, hogy a lány hülyének fog nézni, vagy mégse? Emiatt írtam ki a kérdést)


Várom az ŐSZINTE véleményeket, tapasztalatokat. Köszönöm!



2013. ápr. 14. 15:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Őszinte válaszokat lányoktól/nőktől nem fogsz kapni. Mind lecserélné a pasiját, ha bepróbálkozna nála egy jóképűbb.
2013. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
egy frissen megismert idegenre biztos nem. hogy ha később megfog ebben az emberben valami, és már nem igazi a kapcsolatom, hiányzik belőle a tűz akkor elképzelhető. 22/L
2013. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy történet jut eszembe, bocsi ha nem erre vágytál.


Egy nap a diák megkérdezte a tanártól, hogy „Mi az a szerelem?”


„Ahhoz, hogy meg tudjam válaszolni a kérdésed, menj ki a mezőre és válaszd ki a legnagyobb búzát, amit csak találsz, és hozd el nekem.” –válaszolta a tanár.

„A szabály az, hogy a mezőn csak egyszer mehetsz keresztül, és nem fordulhatsz vissza egy olyan búzáért, amit már elhagytál.” –tette hozzá.


A diák felöltözött és kiment a mezőre. Az első soron haladva, talált egy nagy növényt, de úgy gondolta, hátha lesz még ettől is nagyobb a többi sorban, ami csak rá vár. Aztán meglátott egy másik példányt, ez még nagyobb volt. Viszont még mindig úgy gondolta, hogy talán beljebb a sorok között lesz egy hatalmas, ezért ezt sem szakította le.


Telt az idő és már lassan túl volt a búzatábla felén, amikor azt vette észre, hogy az itt található növények meg se közelítik méretben azokat, amiket eddig látott. Elgondolkodott és már bánta, hogy nem szakított le egyet közülük.

Amikor a végére ért, visszaindult az iskolába a tanárhoz üres kézzel.


„Ez a szerelem!” –mondta rögvest tanárnő.


„Mindig kutatsz egy jobb után, és csak később jössz rá, hogy az igazit már elmulasztottad.”

2013. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ja és szerintem nem a külső számít, hanem a belső. nem az a lényeg hogy az illető hogyan néz ki, hanem az hogy megfog-e benne valami (2. voltam)
2013. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy milyen az illető lány párkapcsolata. Általánosságban egyáltalán nem lehet erre a kérdésre válaszolni. Ha éppen fasírtban lennék az aktuális párommal, ha fél lábbal kilógnék belőle, nyilván nagyobb esély lenne arra, hogy a friss, szimpi idegen felé elmozdulnék, de ha nincsenek ilyen gondjaim, biztosan nem cserélném a biztost bizonytalanra. Persze, lehet, h valami annyira megfog a másikban, hogy kiábrándítólag hat az addigi párkapcsolatomra. Totálisan helyzet- és emberfüggő.

A férfiak, ha valamit el akarnak érni akkor általában az általad írt 3. lehetőséget választják, és ha sokáig tepernek, nagy százalékban el is érik a céljukat, ha jók a lánynál.


23/l

2013. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtetted a szórásból, hogy a nő szereti-e azt aki mellett van és dobbant (ilyen volt velem bosszúból), vagy sem (ilyen nem volt, mert már rég lezártam, és úgy nyitottam másfelé).


Szóval ezt a két fontos pontot még vedd bele a kérdésedbe:D

2013. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen, mondjuk akkor a meglévő kapcsolat már elég rossz volt, és találkoztam egy fiatal férfivel 27 volt az illető, és nagyon rendes volt, ő akkor megerősített abban hogy az akkori párommal soha nem leszek boldog, szóval szakítottam és a legjobb döntést hoztam akkor! Azóta sem bántam meg egy percre sem! :)
2013. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Az előző kapcsolataimban simán előfordulhatott volna, de a mostani páromat kizárt, hogy bárkiért is otthagyjam.
2013. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nemrég ismertem meg egy srácot, elég sokat dumálunk mindenről, jóarc, meg kedves is, értelmes és nagyon okos, de nekem ez borzasztó kevés ahhoz, hogy lecseréljem álmaim hercegét.
2013. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,ha rossz a kapcsolat.pl.én,csinos vagyok szerintem,vékony szőke hosszúhaju,szép arcú, mint nap próbálkoznak a pasik,de ott a gyerek,de ha talalkoznek olyannal akit nem zavarna és érzem h meg tudott szeretni,akkor igen.
2013. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!