Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy nővel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy nővel csak szexeltek, akkor van, hogy?

Figyelt kérdés

Azért vagytok vele érzelmileg távolságtartóak, azért nem akarjátok jobban megismerni, hogy nehogy kialakuljanak érzelmek, vagy csak egyszerűen nem is érdekel titeket?

Én nőként ilyenkor szándékosan vagyok tartózkodó, hogy ne szeressek bele, de férfiaknál ez nem tudom hogy működik.


2022. máj. 20. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ez ember fuggo, valakinek a szex csak szex. Valakinek a szex ugy is megy h a masik fel nem jon be teljesen de mivel mas nincs a celra jo. Lehet az is h nem akar belemerulni mert mas tervei vannak vgy nem fer bele neki. Igy nehez lenne megmondani
2022. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában ez a 2 opció van igen, a nőtől függ, hogy melyik.
2022. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Ezt az adott férfitől kellene megkérdezni, lehetőleg még szex előtt.
2022. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt akivel szexeltünk kicsit,mert ilyen téren nagyon vonz,de nem tetszik a stílusa,mert nem teljesen százas,néha már ijesztő.Szóval nőtől is függ,nem feltétlen kerülöm az érzelmeket.
2022. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!