Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik voltak szeretői vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak szeretői vagy szexeltek már kapcsolatban lévő nővel, azok hogy hozták össze? Hol ismerkedtek meg? Ezek a megcsalások hogy szoktak működni?

Figyelt kérdés

Életem során kb 30 nővel voltam, ebből olyan 25-tel a netről megismerkedve. Ez van akinek biztos rengeteg, van akinek nem. Ismerek olyan férfit személyesen, aki 70 nővel volt és olyat is, aki 100 felettivel és sosem fizettek a szexért egy nőnek sem. De nem is ez a lényege a kérdésnek.


A lényeg, hogy akikkel voltam sosem volt köztük egyetlen egy nő, aki kapcsolatban lett volna. Ez érdekel, hogy azok a férfiak, akik lefekszenek vagy szeretői lesznek kapcsolatban/házasságban lévő nőnek, ezek a párocskák hol ismerkednek meg? Mert tudom a nők között is előfordul a párjuk megcsalása, de ők hol ismerkednek meg a szeretőjükkel, vagy akár akivel alkalmilag megcsalják a párjukat? Viccesen hangzik, de a (viszonylag) nagy partnerszámom ellenére és az ellenére, hogy egész jól tudok csajozni, van bennem egy ilyen gát is, hogyha társaságban is vagy bárhol megtudom, hogy egy nő kapcsolatban van, akkor automatikusan elveszítem az érdeklődésem iránta és nem hajtok már rá. Ez lehet az, hogy más férfiak pedig képesek gátlások nélkül hajtani a kapcsolatban/házasságban lévő nőre is? De én azt sem szoktam érezni, hogy tetszenék kapcsolatban lévő nőknek, pedig szoktam nőknek általában. Ja és objektív, normális, témához építően hozzászóló válaszokat kérnék. Köszi!


2021. márc. 8. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi itt ismerkedtünk meg.

N

2021. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Játszótéren
2021. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem itt,hanem egy másik oldalon ismertem meg,kiderült hogy a férje alkoholista,nem élnek házaséletet,én független voltam,kb 2 hónap netezés után találkoztunk,akkor csak csók volt,második talin már szex is,így lettem szerető

45/ff

2021. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Viszony.hu
2021. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Vannak olyan házas férfiak, akik szintén házas nőt keresnek. Kisebb a lebukásveszély, mindenki vigyáz, nincs borítás.
2021. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. A házasságom már nem működött, csak éltünk egymás mellett. Aztán a munkahelyemen megismertem egy középkorú férfit. Az első perctől kezdve megvolt köztünk a szikra. Leinfózott a családi állapotomról, hogy mennyire vagyunk meg jól a férjemmel. Én szintén. Azért ebből már tudtuk, mi következhet. Megkérdezte megvárhat-e munka után. Beszélgethetnénk... Itt megvolt az első csók. Volt egy hétvégi háza... Nálam így hozta össze a szeretőm.
2021. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os: és tart még? mióta vagytok együtt a szeretőddel? férjed nem gyanakszik?

N

2021. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Én pl. eleve hárítom szingli férfiak próbálkozásait. Szeretőnek csak házas-gyereket férfit tudok elképzelni, az azonos pozíciónk miatt.


40/N

2021. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyén ismerkedtem meg a szeretőmmel, szinte minden nap jártam oda, öt év után vettük észre egymást. Ő is és én is párkapcsolatban éltünk. Öt hónapig tartott, minden percét élveztük. De sajna véget kellett vetni neki.
2021. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!