Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb, ha már most hagyom, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha már most hagyom, még nem késő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, 4 hónapja van barátnőm. A hátam mögött egy lánnyal olyanokat írogatott, hogy gyönyörű és hogy elégítenék ki egymást. Neki azt volt a válasza, hogy már 1 hónapja nem beszél vele, mert akkor adtam neki egy képeslapot és kérdeztem meg lesz e a barátnőm. De én már ezelőtt 4 hónapja is barátnőmnek tartottam. Annyira megalázva érzem magam, én minden vágyat szexuálisan próbáltam kielégíteni, közben azokat írta vele hogy mit csinálnának egymással. Azt mondta a barátnőm, hogy csak azért, mert én voltam neki az első és nem akart le égni előttem. Persze tudom, hogy ez kamu duma. Békülni akar, fenyeget, hogy el vágja a torkát, múltkor késsel is meg vágta.

Ti mit tennétek a helyemben?

Köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 21. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám.menjen amerre lát
2022. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 EgyCseppaTengerből válasza:
100%
Én még most az elején kilépnék ebből a kapcsolatból és sajnos azt kell mondjam, hogy csak a kisebb probléma az, hogy miket művel a hátad mögött. Az nem normális, ha valaki ilyenekkel fenyegetőzik, ez csak durvulni fog és minél tovább maradsz vele, annál nehezebb lesz megszabadulni tőle. Szerintem csak magadnak ártasz, ha most nem léped meg a szakítást.
2022. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is ezt látom helyesnek, fáj, de később jobban fájna. Köszönöm a válaszokat.
2022. máj. 21. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez megcsalás,hagyd ott
2022. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2: ezek az érzelmi fenyegetések elképesztő hogy milyen jellemzők. Nekem is volt olyan barátnőm aki bár nem szó szerint mondta, de voltak rá utaló jelek. Óvakodni kell tőlük...
2022. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus
2023. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!