Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja valaki, hogy csak azért mert gazdagabb ott hagyom a párom és vele leszek?

Figyelt kérdés
Pár hete/hónapja ismerek egy férfit aki állítása szerint egyből szerelmes lett belém (szerintem csak inkább az vonzza hogy én fehér vagyok ő meg színes) és már megmondtam neki az elején hogy nem akarok tőle semmit, van barátom és szeretem, de azóta is állanóan azzal jön hogy vele jobb életem lenne jobban szeretne stb. Nincs is joga ilyet mondani, és a pénz meg amúgy se minden. De komolyan azt gondolja hogy otthagynám a párom vagy megcsalnám csak miatta? A férfiak miért nem értik a nem szót?
2018. dec. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A gazdag férfiak szerint a világon minden eladó. Nekik egy sajátos világképük van, ahol a pénz mindennek a mértékegysége.
2018. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
ha nem érdekelne ki sem írtad volna a kérdést
2018. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs is joga ilyet mondani"


De van. Miért ne lenne? Próbálkozni szabad.

Valószínűleg nem volt elég határozott az a nem, hogy "de azóta is állanóan azzal jön".

2018. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, nekem nem tetszik és a világnézetünk összeférhetetlen így sose jönnénk ki jól. Nyílván belegondoltam milyen egszerű lenne mellette az élet de nekem többet ér a szerelem mint a pénz. De ezt nem fogja fel és azt mondja megvárja míg szakítunk holott én vele tervezem az életem (mármint párommal)
2018. dec. 27. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg határozottabban. De egyébként, hogy megkapd, amiért idejöttél : nagyon ügyes vagy. #jajjjjdejóhogyvannakmégilyenlányokakiketnemapénzérdekel#bármindennőilyenlenne#vannaknőkakikhűségesekaszegényebbpárjukhoz#nemmindenlánytszédítmegapénz !

Buksisimi neked :)

2018. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!