Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van abban valami, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van abban valami, hogy a jóképű férfiakkal nehezebb beszélgetni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben több férfivel ismerkedtem, nyilván mindegyik vonzott, viszont közülük kettő az az igazán jóképű (szinte szép) férfi volt, ő ketten 10-ből 8 nőnek biztos tetszenek. És azt tapasztaltam, hogy pont velük a legnehezebb beszélgetni. Hiába volt meg a szexuális vonzalom, valahogy nem voltunk egy hullámhosszon. Míg az általánosságban véve másoknak kevésbé tetsző férfiakkal (nekem nyilván ők is bejöttek) sokkal könnyebb volt csevegni, jobban éreztem magam velük.

Ti is észrevettetek hasonlót, vagy ez csak véletlen volt?


2022. máj. 21. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanaz mint szép nőknél. Nekik nem kell túl sok erőfeszítés a dugásért. Más szavakkal mivel sok szép nőt megdughatnak nem ájulnak el egytől/tőled és nem is fogják megerőltetni magukat. Ez ilyen. Természetesen nekik is van, aki nagyon tetszik (extrém szép lányok), gondolom te nem az vagy.
2022. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy ki mennyire szép, az ízlés dolga. Lehet neked valaki extrán szép, nekem meg átlagos.
2022. máj. 21. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

#2


Hát nem. A szépség nem relatív. Van az ún. konvencionális szépség. Az mindenkinek ugyanaz (adott korban természetesen). Van pár deviáns, pl. dagadt nő fetisiszták, de őket hagyjuk, kevesen vannak, hogy számottevők legyenek. Alább olvashatod nők véleményét a szépség relatív témában, röviden:

- minden nő mást akar, de csak a jóképűek közül


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3: Szerintem meg neked nincs igazad. Én a baráti körömben amikor ezekről beszélgetek másokkal, mindig az jön le, hogy ha nem is teljesen másmilyen, de hatalmas eltérések vannak az ízlésünkben. A közös nevező valahol az, hogy átlagos/sportos testalkatú legyen a lány. Ami valljuk be, nem túl sok.
2022. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Idővel el fog ez múlni. Nekem is korábban nehéz volt a "jó csajokkal" beszélgetni, nem találtam témát, aztán amikor én is kapósabb lettem, rájöttem hogy teljesen ugyanazt kell mondani (magadat adni). Ha valakit nem érdekelsz, az nem fog keresni, ilyen egyszerű. Úgyhogy az az alapelvem, hogy ha a másik is úgy áll hozzá mint én, akkor ő is keresni fog, nem lesz nyögvenyelős a beszélgetés. Ha úgy tűnik, hogy kevésbé érdeklem, akkor egyszerűen ugyanazt csinálom, amit ő, ha ritkán ír, én is ritkán írok. Ha meg egyáltalán nem érdeklem akkor nem írok neki egyáltalán. Vicces, de volt aki ekkor viszont igencsak kezébe kapta a billentyűzetet... :D


Nagyjából ezt kövesd a másik oldalról. Mégegyszer: ha valakit érdekelsz, az könnyűvé fogja tenni a beszélgetést. A többi meg kit érdekel, nem?


4-es vagyok.

2022. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a te gátlásosságod, zavarbaesettséged eredménye. Tetszeni akarsz nekik, ezért nyögvenyelős a beszélgetés. Szerintem könnyedén lehet velük beszélgetni, sőt, élvezik is, ha valaki nem nyálat csorgat mellettük a nők közül, hanem úgy áll hozzájuk, mint bármilyen haverhoz. Nekem van több kifejezetten jóképű kollégám, mivel foglalt vagyok, eleve kizárt, hogy opcióként tekintsek rájuk vagy rájuk akaszkodjak és igenis ugyanúgy lehet velük beszélgetni értelmes dolgokról és ökörködni, mint kb bárkivel.
2022. máj. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez így ostoba általánosítás.

2022. máj. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert az igazán szép emberektől befeszülsz. Jó benyomást akarsz kelteni, bizonyítani akarsz.


Én is tapasztaltam ha tetszik valaki akit nem annyira ismerek, könnyebben zavarba hoz (de dolgozom rajta, már nem olyan rossz).

Ha ismerem, akkor már nem jövök zavarba.


Szóvak szerintem ez attól függ, TE hogyan viszonyulsz magadhoz.

2022. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem feszülök be tőlük, egyszerűen nem megy olyan gördülékenyen velük a társalgás. Persze akkor lehet, hogy csak pont két ilyen férfit fogtam ki. Ugyanúgy beszélek velük, mint másokkal.
2022. máj. 22. 07:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb hasonló is lehet amúgy a helyzet,mint 8-as ír.


Pl kicsit mindketten zavarban voltunk néha egymás előtt egy kollégával, de ahogy kicsit megismertük a másikat már oldott lett az egész. (Mondjuk itt ő a jó pasi, én nem vagyok ilyen top szinten ha csak külsőleg nézzük.)


Ő is tud már lazán humorizálni, előtte olyan béna és erőltetett vicceket ejtett meg, hogy fogtam a fejem és tényleg fájdalmas volt. :D

2022. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!