Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól néznék ki (vagy legaláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól néznék ki (vagy legalább átlagosan), akkor próbálkoznának nálam férfiak úgy is, hogy...?

Figyelt kérdés

...nem vagyok fent semmilyen social media oldalon Facebookon kívül, de ott is csak kép és mindenféle személyes adat nélkül

...valamint nem járok sehova egyetemen kívül (oda viszont busszal),

ugye?


Persze, zárkózott vagyok, de ha nem néznék ki rosszul, akkor egyetemen, utcán, buszon azért próbálkoznának nálam, igaz? Rendszeresen olvasom/hallom, hogy még az átlagos nőket is hódolók hada ostromolja, ha kilépnek az utcára. Velem soha nem fordult elő ilyesmi. Azt nem tudom, megnéznek-e a férfiak, mert lehajtott fejjel közlekedem és többnyire napszemüveg van rajtam, de szerintem nem szoktak észrevenni.


Elméleti kérdés, hogy végre rájöjjek, mennyire vagyok csúnya, nem ismerkedős kérdés, se nem panaszkodás.


2022. máj. 22. 01:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

"Rendszeresen olvasom/hallom, hogy még az átlagos nőket is hódolók hada ostromolja, ha kilépnek az utcára." Ilyen hülyeséget hol hallottál?

Ha lehajtott fejjel célirányosan közlekedsz még esélyt sem adsz, arra sem, hogy útbaigazítást kérjen bárki, nemhogy elismerő pillantást észrevegyél, egyébként sem jellemző, az utcán való ismerkedés.

Az egyetemen sem fog senki megszólítani, ha nem állsz szóba senkivel és úgy viselkedsz, mint egy előkelő idegen.

Tehát mindegy hogy hogy nézel ki, ha nem nyitsz az emberek felé, ők sem lesznek veled azok. Ha küldesz egy képet, akkor megmondom, hogy hogy nézel ki, amit leírtál, abból nem derül ki.

2022. máj. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

"Ilyen hülyeséget hol hallottál?"

Látom, új vagy még a kategóriában.

2022. máj. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

kép nélkül honnan tudjuk hogy csunya vagy e vagy sem?

ha átlagos vagy és befordulsz és v nem adsz magadra az se vonzo sőt néha taszító is

minden nőnél probálkoznak aki nyitott, mivel bárhogy is nézzenek ki nők és van az ő szintjükön férfi sőt alattuk is rengeteg és nagyon sokan látják azt h mi az ő szintjük és akkörül keresnek és ezt el is fogadják sőt szépnek láthatnak valakit a saját szüntjükön látásbol is pláne h megismerik és szép a belső nagyon is

2022. máj. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na látod ez az egyik legnagyobb baj, lehajtott fejjel mész, ráadásul még napszemüvegben is vagy és még is a földet bámulod, ne tedd ezt, simán lehet gyakorolni napszemüvegben úgy sem látják mit nézel előre, aztán ha megy szemüvege akkor anélkül is csináld.

Őszintén szólva gondolom neked sem kellene olyan srác aki ugyan ezt csinálja, le hajtott fejjel NEM KÖZLEKEDÜNK!!

Ezt a nők sem szeretik ha egy pasinak le van hajtva a feje és csak megy előre, állítólag ez a nőknek taszító és arról árulkodik semmi magabiztosság nincs meg az adott illetőben.


Ahoz hogy valami történjen rendet kellene magadban tenni, ezt sok ember megérzi mind a két nemnél, ami sokak számára taszító.

2022. máj. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez az egyetemen/buszon/villamoson/utcán/stb. felszedős dolog baromi ritka, erre ne is számíts.

Az egész életmódod pedig egészségtelen úgy, ahogy van.

2022. máj. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez nem igy mukodik…
2022. máj. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Tekintettel arra, hogy nem adsz lehetőséget, hogy próbálkozzanak, nem lehet konzekvenciát levonni. Miért merült fel benned elméleti kérdésként? Hogyha kapcsolatot szeretnél, nem lenne egyszerűbb nyitottabban viselkedni, hogy kiderüljön hányan kezdeményeznek?
2022. máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kép
2022. máj. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Troll. Lehajtott fejjel közlekedem napszemüvegben.. :-)jót nevettem
2022. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag nőt nem ostromoljak, ezt csak itt a gyakorin terjesztik par hapi. Az átlagnőnek néha beszólnak hogy duqnálak, meg nős pasi szeretője lehetne, de ezek mind nem komoly szándékúak. Az átlagnőért nem megy semmiféle verseny, ez hazugság.
2022. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!