Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, oszinten, ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, oszinten, ez zavarna?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, van egy csaj aki "titkon" tetszik nektek de valami miatt nem lehet/nincs semmi koztetek. Zavarna, ha latnatok egy kavezoban/bárban hogy mas pasikkal (ismeri oket) dumalgat erzi jol magat? Mit gondolnatok?
2022. máj. 22. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit értelmetlen a kérdés. Nyilván mindenkit zavarna, ha a kiszemeltjét mással látná.
2022. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg kicsit rosszul esne, de nem lenne jogom ahhoz, hogy a szó szoros értelmében "zavarjon"!
2022. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
mivel nem a tulajdonom!
2022. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Elég durva, hogy nem rám gondol.
2022. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Sztoikus vagyok. Egy pillanatra lehet, hogy zavarna, de aztán leszarnám.
2022. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem volt már jópár plátói szerelmem. Sose igazán mertem nőknél próbálkozni. Nekem ezek a plátói szerelmek addig tartottak, amíg nem volt senkijük. Ha lett, akkor valahogy mindenféle fájdalom nélkül továbbléptem. Egyébként már jó 10-13 éve nem volt ilyen. Emlékszem régen tök szerettem ezeket a plátói "érzelmeket", most hogy így mondod, kicsit hiányzik is :).
2022. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen.
2022. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, es kicsit onbizalmat rombolja, mert ugy gondolnam higy mar mas pasikkal ismerked
2022. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha érdekelnéd az illetőt, akkor úgyis lépett volna már irányodba, akár feladta volna az eddigi életét. Ez tuti fix.

Ha meg nem, vagy egyszerűen csak töketlen, akkor hidd el,a fejeden is pöröghetsz a bárpultnál,nem oszt, nem szoroz...


Mindez nem rosszindulat, csupán tapasztalat.

2022. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!