Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csókolt meg még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolt meg még mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akivel már 6 randink volt (pár nap múlva lesz a 7.),sokszor hoz nekem virágot,folyamatosan keres,úriember módjára viselkedik de még nem csókolt meg. A higiéniámmal semmi gond nincsen,és sokszor nézi a számat és van közel az arcunk. Fél megcsókolni?

22F és 21N



2022. máj. 22. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Aszexuális lehet, aki testiség nélkül szeretne romantikus kapcsolatot. Vagy meleg és alibinő kell neki a családja előtt.
2022. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Bátorítsd kicsit. Viselkedj közvetlenül vele.Akár váratlan pillanatban mikor eszedbe jut valami és hozzászólsz közbe fogd meg a kezét.Vagy ha olyan történik egy puszi is belefér az arcra.

Ha van egy megfelelő pillanat, akkor pedig nézz mélyen a szemébe, és tartsd ott a tekinteted.

Van akinek több idő kell, vagy csak várja a megfelelő alkalmat.

2022. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha 6 randi alatt nem történt meg, akkor arra már várhatsz. Ha te törleszkedsz hozzá, még el is menekülhet.
2022. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csak félénk lehet.

A 2-el értek egyet.

2022. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Volt már egyébként barátnője. Én is azt látom,hogy félénk. Rengetegszer nézi a számat,megnyalja a sajátját,közel voltunk már többször egymáshoz..

Ilyen helyzetben még nem voltam ezért furcsa nekem

Örülök hogy úriember de ez kicsit elveszi az önbizalmamat

2022. máj. 22. 14:25
 6/21 anonim ***** válasza:

Ne! Ez inkább növelje!

Nincs az kőbe vésve, hogy mindig a fiúnak kell kezdeményeznie.

2022. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam egy férfival. Kiderült, hogy impotens szegény.
2022. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

14:28

22 évesen szerintem ez még nem derül ki,de ne legyen igazad😅

2022. máj. 22. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg te. 🙂
2022. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8:??

Ezt hogy érted?

22 évesen már bőven szexelhetett, vagy legalább önkielégítéssel próbálkozhatott. És ha akkor sem állt fel neki...

2022. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!