Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csókolt meg még mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolt meg még mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akivel már 6 randink volt (pár nap múlva lesz a 7.),sokszor hoz nekem virágot,folyamatosan keres,úriember módjára viselkedik de még nem csókolt meg. A higiéniámmal semmi gond nincsen,és sokszor nézi a számat és van közel az arcunk. Fél megcsókolni?

22F és 21N



2022. máj. 22. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 Most komolyan..
2022. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10

Én nem az erekciós próblémára asszociáltam de szerintem ez ebben a témában most lényegtelen amúgy

2022. máj. 22. 15:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján valószínűleg fél a visszautástól, nem akar elijeszteni azzal, hogy túl korán bepróbálkozik. Nem muszáj ám mindig a férfinek kezdeményezni, te is megteheted, ha zavar, hogy nem volt még csók.
2022. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13

Igazad van,megpróbálok kicsit egyértelműbb lenni,de azért bennem is van félsz hogy én leszek az “ijesztő” és rámenős

2022. máj. 22. 15:14
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát most már bele kéne csapni a lecsóba, mert itt valami gond van, az biztos. Derüljön ki minél hamarabb. Valószínűleg kifogásokkal fog jönni, akkor rázd le. Pl. jól hangzik, de nem az, ha olyat mond, hogy házasság előtt nem akar intimitást... Lehet, hogy gyorslövetű a gyerek.
2022. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#15

Huh ez kicsit extrém lehetőségnek hangzik😅Nem vallásos amúgy

A gyorslövetűt pedig nem igazán értem hogy hogyan jön ide

2022. máj. 22. 16:42
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Egyáltalán nincs semmi baj. Téged félt, nem akarja h azt hidd, hogy csak azért kellesz neki, h kielégítsd az igényeit. Ez egy nagy plusz manapság. Nekem is így volt a fiúm és nem volt kínos. Majd jött egy megfelelő pillanat, egy romantikusabb rész, és vagy 6-7-8 randi végén csókolt meg. Bizz benne!
2022. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#17-es

Így legyen! Megnyugtató,hogy mással is történt ilyen :) Az tény hogy a sok kihasználós pasi után,kellemesebb egy ilyen férfival randizgatni

2022. máj. 22. 17:50
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem sokáig lesz kellemes, attól tartok, kiderül majd valami igazán kínos...
2022. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Kedvelem az optimista hozzáállást!:D

2022. máj. 22. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!