Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Miert csókolt meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Miert csókolt meg?

Figyelt kérdés

Akivel kavarok (nem tudni hogy komoly jellegű vagy sem) tali után ahol történt 1-2 dolog hazavitt majd épp szallnek ki a kocsiból amikor így odahajolt megcsókolni/számra csókot adni... Ez mit jelent?

Mindketten 20 évesek vagyunk jövőre megyünk egyetemre csak nem egy helyre és ezért nem tudni hogy milyen jellegű a dolog köztünk....Ha jól tudom az ilyen egy éjszakás dolgok után csak egy helo van aztán ennyi


2020. aug. 13. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg mondta h majd beszelunk
2020. aug. 13. 14:17
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő nem csak egy éjszakásnak tekinti ezt, legalábbis én látok egy kis remény erre a leírtaból ítélve. Nem tudom pontosan milyen választ vársz a kérdésre, mert nyilván neked is leesett, hogy kedvel, vonzódik hozzád. Csak úgy akárkit nem csókolunk meg.
2020. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2, igen de csak úgy akárkivel sem szexelünk.

Egyszerűbb lenne nála puhatolózni, hogy mi a helyzet.

2020. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De értitek hogy gondolom ezt a csokosat nem? Hogy aki csak megfektetni akar az az elkoszonesnel hagyja h csak siman kiszálljon a másik, de o így odahajolt és úgy csókolt meg...
2020. aug. 13. 20:36
 5/5 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem ez ember függő, aki rámenősebb ígyis-úgyis bedobja próbára a csókot. Aki meg visszafogottabb, félősebb, az valószínű a sokadik (2-3) randi után hajolna csak oda. Szerintem azt figyeld meg, hogy keres, és hogy figyelmes-e veled, figyel-e rád?! Ha több hónapja kavargattok, és még mindig nem feküdtetek le, ő pedig továbbra is keres, az szerintem sokat elárul. Aki csak egy-egy éjszakára megy, nem ad több időt 1-2 hónapnál szerintem.
2020. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!