Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem válaszolok, zaklat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem válaszolok, zaklat, ha letiltom, félek, hogy fog írni a barátomnak. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2 évig randiztam egy férfivel, nem voltunk együtt, lefeküdtünk párszor. Igazából se veled se nélküled kapcsolat volt. Hirtelen letiltottam őt a Facebookon, mert találtam magamnak olyan férfit, akinek komolyak a szándékai velem. Ennek már fél éve. Azóta írogat nekem a másik sms-eket, a telegrammon. Sokszor csak seenelem, vagy meg se nyitom a beszélgetést, de nem akarja megérteni, hogy barátom van, akit szeretek. Szét akar szakítani minket.

Ha letiltom félek, hogy meg fogja keresni a barátomat és olyasmiket talál ki rólam ami nem igaz. Van ahhoz tehetsége, hogy hihetően adja elő a hazugságokat.

Amikor nem válaszoltam neki, a barátnőimnek irogatott



2022. máj. 22. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Szóval eltűntél csak úgy és utána még van kérdésed hogy miért zaklat?

Hát igen, tipikus sunyi, gerinctelen női viselkedés. Gyáváknak zaklatás jár.

2022. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán jó a kapcsolatod a barátoddal, akkor meg lehetne neki mondani hogy zaklat ez a pasas. Mindenkinek van "előélete". Neked ő volt, de már lezártad mikor összejöttél a pároddal. Még mindig jobb ha te mondod el a párodnak hogy zaklat és közétek akar állni, minthogy megvárod még ténylegesen megteszi. Ha már tud róla a párod, akkor bátran letilthatod a zaklatót.

Mindig az igaz út, az egyenes út.

2022. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szolj a baratodnak, hogy van egy kis problemad a multaddal kapcsolatban. Gondolom ezt rejtegetni szeretned, mert nem olyan fenyes, ahogy eloadtad neki. Ha nem mersz oszinte lenni, akkor bizony a kobetkezmenyeit is viselni kell. Jelen esetben azt, hogy a zaklato kitalal.
2022. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt akartam írni, amit a #3. Az őszinteség egy kapcsolat alapja. Ha a fickótól fog tudni az egészről, az nem biztos, hogy jól fog kijönni.
2022. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Gyáváknak zaklatás jár."


Érdekes, nekem akkor is zaklatás járt, amikor minden voltam, csak gyáva nem, és kategorikusan megmondtam az exemnek, hogy nem kérek többet belőle.

Mindig van kifogása az ilyennek.

2022. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem jól döntöttem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Hazudott nekem, hazudott másoknak rólam, ami csak később derült ki. Nem nevezném magam gyávának
2022. máj. 22. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén elmondani a barátodnak, hogy figyelj csak, van egy ember a múltamból, aki képtelen feldolgozni az elutasítást. Ez a leg egyenesebb út.
2022. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!