Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti szoktatok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok azért kiírni nőkhöz szóló kérdéseket, hogy rá tudjatok írni privátban a válaszolókra?

Figyelt kérdés
Vagy nem alacsonyodtok le erre a szintre. 22N

2019. nov. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mi a kérdezőkre írunk rá. 😂
2019. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem, igazából én csak akkor szoktam ráírni valakire, ha érdekel valami a válasza kapcsán.
2019. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Minden normális férfi megteszi ezt.
2019. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szoktak. És nem, ez nem normális férfire vall.
2019. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%
Általában sem kérdést nem szoktam kiírni, de ráírni se szoktam senkire sem. Mi meglepő, független, egyedülálló férfiként. Szóval nem ismerkedek GYK-n.
2019. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Viszont olyan már volt, h megírtam a konkrét problémámat pl. hogy hiába nézek ki jól és van meg mindenem,ha közben belül nagyon érzékeny vagyok és nekem szükségem van érzelmi kötelékre egy nővel, mielőtt lefeküdnék vele és hogy tudnám az ezzel kapcsolatos helyzeteket,félreértéseket kezelni, és arra kerestem választ. De senki sem a kérdésre válaszolt, hanem mindenki odaírta, h kamu kérdés, meg hogy így akarok csajokat fölszedni. Valahol értettem a logikát a válaszokban, mert több lány is rámírt privátban,h szívesen ismerkednének velem. De nekem nem ez volt a célom a netes ismerkedés számomra nagyon idegen,régebben próbáltam de semmi jó nem sült ki belőle, ezen az oldalon én senkivel nem akarok úgy ismerkedni, csak a kérdésemre akartam választ kapni, de azt senki nem adta meg nekem.
2019. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, leginkább lábfétises dolog miatt. Nem lett semmi...
2019. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam senkinek sem privátot írni. Van egy csomó zaklató férfi, nem akarok velük egy kalapba kerülni. Ha valaki akar, akkor rám ír. Ha nem, akkor nem.
2019. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak. Ki is lehet ezeket szúrni. Nagyon direkt és nyomulós.

Vagy nem válaszolok rá, v. oda írom, hogy kapcsolatban (ami igaz is).


N.

2019. nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen kérdést írtam ki eddig az oldalon, arra se kaptam választ... :D Bár tény, hogy egy nagyon régi Discovery-s műsort kerestem...
2019. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!