Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után hívjam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam randira, ha most szakított?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nagyon tetszik egy csajszi, jóba vagyunk, de volt pasija. Most viszont szakítottak. Épp most költözik el a sráctól. Azt mondogatja, hogy soha többé nem lesz kapcsolata, és nem akar férfit maga körül, de közben mindig mondja, hogy engem mennyire bír és velem milyen szerencsés lesz egyszer valaki. Reményeim szerint ő :P A lényeg, hogy még friss a dolog, nem akarom letámadni, de mivel elég jó csaj félek, hogy valaki nyomolúsabb lesz és elviszi. Szóval mit javasoltok?
2022. máj. 22. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni...de ez ilyen sablon duma hogy veled milyen szerencsés lesz majd egyszer valaki.Meg mennyire jól jár... Ezt olyannak szokás mondani akire mondjuk barátként tekint és soha nem tudja elképzelni hogy több legyen köztük.

De ne legyen igazam!

2022. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam, ha egy csaj ilyet mond, az azt jelenti, hogy nincs nála esélyed.
2022. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez attól is függ, mennyire volt hosszú a kapcsolata, illetve hogy ő akart szakítani vagy az exe. Mindezektől függetlenül azért pár hét pihenő nem árt ilyenkor, nem hiszem, hogy az lenne az elsődleges célja, hogy azonnal új kapcsolatba ugorjon bele.
2022. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesó, ne legyél mégnagyobb balek. Ha úgy gondolna rád, akkor nem valami képzeletbeli 3. személyre célozgatott volna, hanem flörtölt volna veled.
2022. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem simán benne van a pakliban, hogy így akarta a tudtodra hozni, hogy tetszel neki.
2022. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemaRendőrség ***** válasza:
68%
Fixen nem lát férfinak.
2022. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!