Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy nő visszautasít egy randira hívást, mert nemrég szakított és még nem heverte ki, de később eljön?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha ezt így közölte, akkor igen, megeshet, hogy később elfogadja. De jelenleg vagy még mindig a volt párja után kesereg, vagy csak tele a hócipő a párkapcsolattal. Kell neki idő, ha tiszteletben tartod, nagyobb az esélyed. :)


30N

2018. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Háát ha egyszer elutasított, de utóbb mégis lenne kedve, akkor neki kellene javasolnia.
2018. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
ha kiheveri, nem fog veled már elmenni...
2018. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én is nyomattam ilyen szöveget.


szerinted elmentem később? a csávó nevére sem emlékeztem...

2018. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
A "nem vagyok túl az előzőn" ősi lekoptatós duma.
2018. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Aki mással nem őszinte, annak mástól sincs joga ezt elvárni :)
2018. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki engem visszautasított, soha nem kapott második esélyt, hogy újból visszautasíthasson. Nem vesztesz semmit, ha keresel egy olyan nőt, aki nem hezitál, ígérget stb.

Lépj tovább inkább.

2018. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Igazából nem ígérgetett semmit.

Elhívtam, de a lány azt mondta, hogy nemrég ért véget a kapcsolata és most nem képes fiúkkal ismerkedni.

Egy hónappal később visszatértem rá, de akkor is ugyanezt mondta. Hogy ő most gondolni sem tud erre.

Persze el tudom képzelni, hogy ez csak fedőszöveg, és igazából lerázni akar, de fura, hogy másodjára is ezt mondja. Én az ő helyében akkor már biztosan megmondtam volna, hogy bocsi, nem vagy az esetem.

2018. dec. 12. 15:38
 9/17 anonim ***** válasza:

#7-es voltam


Értem. Ettől függetlenül nem érdemes időt pazarolni rá. A nők, amikor szerelmesek, ugyanúgy működnek, mint a férfiak: Alig várják, hogy láthassák a másikat. Ha kétely, ígérgetés stb. van, akkor nem biztos benned, avagy csak le akar koptatni. Ahogy mások írták, régi koccolós szöveg.


Biztos találkozol olyan nővel, akinél fel sem merül, hogy nem kíváncsi rád. Érdemesebb ezt a nőt megkeresni inkább, mint egy kételkedő / lekoptatós formára pazarolni az energiát.

2018. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

És ha igaz az, amit mond? Vagyis, még nem jutott túl az előző kapcsolatán?

2018. dec. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!