Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan no/ferfi a kornyezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan no/ferfi a kornyezetedben, aki egyedulallo huazmosabb ideje, es te se erted miert?

Figyelt kérdés
Nyilvan engem erint a kerdes, es komolyan nem tudom mit ronthatok el. Kicsit elvagyok keseredve, ezert jol esne a tudat, hogy nem vagyok egyedul. Csak normalis, erett emberek valasza erdekel. (lehetoleg 18 ev felett)
2012. júl. 20. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen én. 20F
2012. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a nővérem.

csinos meg szép nagyon. ezért nem értem, viszont elég gyökér természete van, ezért én is menekülnék előle :D

2012. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de én viszont értem miért.
2012. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is sokáig voltam egyedül. Nem is igazán voltam megelégedve magammal (mondjuk most se teljesen), de a jelenlegi párom érezteti, hogy számára nincsen nálam ideálisabb. Szóval az is lehet, hogy annyira forogsz azon, hogy nincs senkid, keresed magadban a hibát... és aki keres, ugye talál is, sajnos. Valahogy azonban én úgy voltam vele, hogy inkább legyek egyedül, mintsem azért legyek valakivel, hogy csak legyen valakim. Jársz szórakozni, bulizni? Keresed a másik nem társaságát? Elégedett vagy magaddal? Magabiztos vagy? Ha görcsösen keresed és akarod a boldogságot, akkor nehezebben jön el. Szerintem vedd egy kicsit lazábbra, ne aggódj, valószínűleg a tizeséveid végén- huszaséveid elején jársz, szóval időd még bőven mint a tenger ;) Majd akkor jön valaki, amikor nem is számítasz rá ;)


23/L

2012. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy abszolut nem gorcsolok ra. Illetve vannak idoszakok, most nyar van, van idom ezen toprengeni, de evkozben abszolut nem mozgat a tema, mivel nagyon sokat kell tanulnom. Ez a szoveg csak nyugtataskepp van, kozel sem garancia, hogy, ha nem szamitok ra, majd jon. 6 eve nem gorcsolok, 6 eve nem jon. Nem bulizok, mert ruhellem a mai zeneket, de sokat ismerkedek. Rengeteg diakmunkam volt, ennel fogva is sok az ismeros. Kifejezetten nyitott vagyok, es baratkozos, de megse megy. A kulsommel allitolag nincs baj, kifejezetten sokat dicsernek, tehat a hiba nem itt van. Megkerdeztem baratnomet (o eleg szokimondo, nem hazudik a kedvemert) es o se tudja az okat. Az uj ismerosokkel, kiszoktak beszelni (nem pejorativ ertelemben) es mindenki pozitivan nyilatkozik rolam. Sok baratom van, egyszeruen kapcsolatra nem kellek a kutyanak se.
2012. júl. 20. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van több ilyen ismerősöm is, nő is, férfi is, és hogy őszinte legyek Veled, látom a hibáikat. Egyikkel vagyok olyan kapcsolatban, akinek ezt el tudtam mondani, hogy én hogy látom, miért nem sikerül neki. Aztán ő kapott egy olyan lökést az élettől, hogy igazat tudott nekem adni (előtte el sem mertem volna neki mondani, mert nem tartott ott, hogy elfogadja ezt a hibáját, most ezen dolgozik, és ne is akar párt találni, pedig előtte intenzíven próbálkozott). Ettől függetlenül azt is gondolom, hogy sok olyan embernek meg van párja, akiben más szempontból több hiba van. Nem könnyű jót mondani, sem biztatót. Én azt javasolnám, hogy próbálj ki olyan új dolgokat, ahol a személyiséget egésze fejlődhet.
2012. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, általában nő ismerőseim vannak ilyenek. Azt hiszik magukról, hogy mindent jobban tudnak. Kioktatják a férfiakat, akik emiatt nem tudnak férfiként viselkedni egy kapcsolatban. Rettentő önállóan akarnak viselkedni, mert ők majd megmutatják a világnak, hogy nőként is lehet egyedül élni, karriert építeni, villanytszerelni...Túlemancipált nők ezek, akik már nem is nők, vagy elfelejtették, hogy egy nőnek nőként kellene viselkedni egy kapcsolatban. Mind 30felett van már, gyerekről csak álmodoznak, de természetesen a külvilágnak azt mondják, hogy ők nem akarnak.

29/n

2012. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én akkor is hiszek ebben, mert én sem számítottam rá és akkor jött. Nekem a mostani előtt két évig nem volt senkim, de még csók se senkivel. Akkor is csak 1,5 hónapig tartott, az előtt meg egy évvel 4 hónapig... életem többi részét úgymond szingliként töltöttem. Persze ilyen bulis egyestés összejöveteleim voltak (csak csók), de normális kapcsolat nem jött össze... pedig én se vagyok csúnya, sőt. Egyébként kár agyalni rajta, nem fogsz rájönni... szerintem erre senki se tudja a választ, én se jöttem rá, hogy miért nem volt annyi ideig senkim, mert ugye 22 évhez 6 hónap párkapcsolat nem sok, ugye? Annyi biztos, hogy volt olyan, hogy én nem akartam, mert nem találtam magamhoz méltónak az illetőt, mást meg hiába akartam... ő nem akart.
2012. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. válaszoló ezt nagyon jol megfogalmaztad!!
2012. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, kulonosen a 8-nak. Te vagy a pozitiv pelda. Az a baj, hogy a kornyezetemben negativbol sokkal tobb van. (7-nek uzenem, hogy nalam ez a problema sem all fent, magam sem szeretem az emancipalt noket)
2012. júl. 20. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!