Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen okok miatt keresnek alkalmi partnert párkapcsolat helyett?

Figyelt kérdés
Bulihelyen kívül hol szoktatok kalandot keresni?
2022. máj. 24. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én azért keresnék, mert:

- nem akarok kimozdulni itthonról, közös programokra mászkálni

- nem kérek a barátaiból, családjából, ismerőseiből, rokonaiból, az előttük való "vizsgázásból", a nekik való megfelelési kényszerből

- nem tudnám elviselni az együttélést vagy csak hosszabb együtt töltött időt (egy nap is sok)

- eszemben sincs főzni, házicselédkedni

... de nem keresek, mert nincsenek meg hozzá a kellő adottságaim (külső), így marad a semmi.

2022. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mig nincs baratom addig se vagyok egyedul max ennyi
2022. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szomorú
2022. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat csalódtam és nincs energiám ahhoz, hogy még többet csalódjak. Egyelőre csak egy kicsit lazítani akarok.
2022. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

#1


Ez a legszomorúbb vallomás, amit valaha hallottam.


🥺

2022. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azért a darab kolbászért nem fogom megvenni az egész disznót.
2022. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!