Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 6 és még több évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 6 és még több évig jártak, miért döntöttek mégis úgy, hogy mást keresnek, mégsem ő a megfelelő partner?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a történetekre, hogy indult(érzések), volt-e eljegyzés illetve miért lett vége!

2010. máj. 17. 11:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy nagyon jó kérdés!!! Ennyi idő alatt már minimum 10 válasz szokott jönni a hülye kérdésekre! Erre nagyon nem akar jönni semmilyen válasz... Ebből is látszik hogy ma már nem úgy mennek a dolgok ilyen téren mint régen, mert ez az egész egy el gépiesedett sz@r lettt... :( 6 vagy több évig együt járni valakivel, vagy vele maradni? Ez már nem divat!
2010. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem így van első válaszoló ! én például már 5 és fél éve vagyok együtt a barátommal. még mindig úgy érzem hogy egyre jobban szeretem és el sem tudnám képzelni az életem nélküle !
2010. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Én is meglepődtem, hogy nem jött semmi. Ez mindig is érdekelt, hogyha már több évet leéltünk egymás mellett, hogyhogy szakítunk. Itt nem 2-3 évre gondolok, hanem többre. Ezért érdekelnek a történetek. Unalom? Vagy harmadik? Vagy távolság? Mi miatt mehet szét egy ilyen kapcsolat?
2010. máj. 17. 11:13
 4/38 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Mégis valamiért valakinek tönkre megy. Itt pont a negatív példákra vagyok kíváncsi. Például nővéremnek is tönkrement több mint 5 év után: elege lett, hogy egy 29 éves férfi még mindig függ az anyjától.
2010. máj. 17. 11:15
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
én még 16/f vagyok... több mint 1 éve vagyunk 1ütt a barátnőmmel engem is érdekel a téma... rem sokan válszolnak nekem még korai lenne válaszolni ^^
2010. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%

Én is már több mint 6 éve vagyok együtt a párommal, és ő az én másik felem :) Én a tartós kapcsolat híve vagyok, hiszem hogy lehet a sírig szeretni....

21/L

2010. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valami szélsőséges dolog vethet véget egy ilyen hosszú kapcsolatnak. Önzőségbe átalakult vágyak a biztonságra akármilyen értelemben, betegség, vagy pedig beteges függőség másoktól.
2010. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
Na, de ha tönkre is megy a kapcsolat, akkor ott valaki részéről nem volt igaz szerelem.
2010. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%
Egy ismerősöm 10 évig járt a barátjával, de a fiú még nem akart házasodni, csak együtt lakásról volt szó, pedig már 27 évesek voltak. Vettek is egy lakást, de végül a lány nem költözött be, mert rájött, hogy nem vele akarja leélni az életét. Utána összejött egy nála 6 évvel idősebb sráccal, akivel sokkal boldogabbnak tűnik. Bátor lépés lehetett, hogy otthagyta ezt az első barátját, de úgy látszik, megérte.
2010. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a hűtlenség lett a "válóok". 3 és fél év után. Aztán még együtt maradtunk, hátha. Nem működött, de még közel 2 évet együtt voltunk, bár ha szenvedésnek írom, akkor sem állok távol az igazságtól. Aztán nem hivatalosan maradt a pusztán szex alapú kapcsolat, kötöttségek nélkül. Igaz, neki elvileg addigis volt/van "párja". No comment.
2010. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!