Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, szerintetek mára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek mára a férfiak túlságosan puhányok lettek? Ráférne a mai férfiakra pl. a sorkatonaság? Vagy jó ez így, hogy a világ ilyen irányba változott? Baj az, ha egy pasi gyenge? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 00:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

ki a faszt érdekel, mit akarnak a nők?


el nem megyek miattuk katonának

2022. máj. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

1


Adom a véleményedet...

2022. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Na, már megint ez a sorkatonaság duma...

Az aztán ferfias; becsicskulni egy másik pasinak. Ha azt mondja hogy ülj, akkor leülsz, ha azt mondja hogy fuss, akkor futsz, ha azt mondja hogy ugorj akkor ugrassz.

Kutyakiképzés az egész.


Az is hülye aki ezt akarja csinálni, de az is, aki ezt keresi egy társban.

2022. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Apáink, nagyapáink is kibírták, sőt, háborúban is voltak, mi is kibírnánk. Van egy rakás pozitív hozadéka, és természetesen negatív is. Persze azóta változott a társadalom, szóval nem egyszerű.


Viszont bírom, amikor a csajok elkezdik ezt a szöveget, hogy na állítsuk vissza a sorkatonaságot, mert a férfiak mennyire puhányok. Azért ez tőletek is áldozatot követelne: kibírnátok, hogy odaköltözzetek az anyóshoz két évre, hogy szekuzzon titeket? Megvárnátok ennyi időre a párotokat, amíg a rajparancsnok szopatja? Kétlem. Arról nem is beszélve, hogy ez elvesztegetett idő pl. egzisztencia-építés terén is, ami valljuk be szintén fontos szempont.

2022. máj. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

#4 Krvara nem mondja ezt egy nő sem😅

Najo, egy ilyen nőre jut 100 sorkatona imádó férfi. Nem a mi vesszőparipánk.

2022. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
#5 Nem tudom, én eddig csak idősektől vagy nőktől hallottam ezt. Mondjuk azt sem értem, ha egy férfi ennyire akarja ezt, akkor ott a sereg, tárt karokkal várja hivatásosként. Vagy tartalékos állomány, stb., kiélhetnék a vágyaikat :)
2022. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Csak "kicsit" "mások" lettek. Biztos a sok női hormon a vízben.
2022. máj. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt inkább öregektől meg öregasszonyoktól hallottam, legutóbb a kuszaszemű Schmidt Máriának volt ez az agymenése. Nőként nem értek velük egyet.
2022. máj. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy jöjjön vissza a csicskáztatást, jó nagy baromság. Hivatásos, megfizetett, szakképzett katonákra van szükség, nem ilyen idejét múlt marhaságokra. Egy férfi nem ettől lesz férfi.

Amúgy szerintem az sem árt, ha egy kicsit kevesebb a tesztoszteron a világban - legalább kevesebb lesz az agresszió.

2022. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az is változik, hogy ki mit gondol férfiasnak. Vagyis a férfiasság megítélésén nem biztos, hogy minden esetben javítana a katonaságnál eltöltött idő. A jelenlegi társadalmunkban, egy nagyvárosban, nem igazán tud mit kezdeni magával egy "igazi" régi értelemben vett férfias férfi. Ezért is "haltak ki" és ma már másmilyen emberre mondjuk, hogy "férfias". Ezt nem lehet jónak vagy rossznak nevezni. Ez egy természetes folyamat, ami a társadalmi "fejlődéssel" jár.

Amit szerintem sokaknak meg kéne tanulnia, az a tisztelet, önfegyelem, kitartás, magabiztosság, udvariasság. Ehhez viszont nincs szükség katonaságra, szóval az én véleményem, hogy nem kell a sorkatonaság. Bár puhányok lettek, de a mai világban ez nem túl nagy hiba (egy bizonyos fokig persze)

2022. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!