Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titket csaltak már meg valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titket csaltak már meg valaha? és ha igen visszamentetek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem es nem
2010. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csaltak már meg, és nem, soha nem mennék vissza ilyen emberhez.
2010. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első után kapott még egy esélyt. A 2.ról nem tudtam... :S A 3.-nál, amire én azt hittem 2. volt, fel sem merült bennem, hogy folytassam. 21/f
2010. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha nem folytatnám vele, ilyen esetben. A kapcsolat a hűségen és a bizalmon alapul szerintem, ezzel mind a kettő elszállna.
2010. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hogy birjátok ki, hogy ne menjetek vissza hozzá ha szeretitek?:(
2010. szept. 18. 13:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy tudatosul bennem, hogy nem szeret.(mielőtt jönnek, hogy de csak az alkohol miatt meg akkor pont nem voltatok jóban az nem mentség)
2010. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az szerintem attol is függhet,hogy még csak kapcsolatban

van a pár vagy már házasság,gyerekek...

Mert bizony amikor még csak szórakoztam valakivel és megcsalt,akkor elküldtem a fenébe.

De ha most ne adj isten a férjem megcsalna...hát nem tudom mit tennék....Azt tudom,h a szívem megszakadna....

2010. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen,de ne menj vissza hozzá.Ha megbocsájtasz neki újra és újra meg fogja tenni.Nem azt mondom,hogy gyűlöld,stb..Lehet jóba lenni vele,de ne menj vissza hozzá.Egyéni vélemény.
2010. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen megcsaltak már. Soha nem mennék vissza a fiúhoz, pedig nagyon szerettem őt. Én azok közé tartozom akik szerint " ami elsőre nem ment, másodikra se fog."
2010. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14:20-as közelít az igazsághoz.egy kapcsolatban ,h igazán szeretik egymást akkor minden akadályt át kéne tudni lépni.

más kérdés az ilyen nagy fájdalom okozás az egyik részről a másik felé.

én sokszor voltam megcsalva a házaságomban.sosem tudtam meg az igazi választ h miért tette.

de a kérdésedben a megcsalt félt vizsgáljuk és nem a másikat.sajnos egészen addig képes leszel visszamenni amíg

valóban szereted!és igen:tényleg a legtöbb esetben az elsőt 2. követi 3.és kitudja mennyi még..ábránd azt hinni,h majd megjavul és nem teszi többé..

megcsal ,mert nem ugy szeret viszont mint te őt,de sok esetben

a megcsaló fél azért szereti azt is akit megcsal.

így a megcsaltnak minden együtt van még ahoz h a kapcsolatba "beleférjen" a másik büne.szinte mondhatni a kapcsolat részedre jó,csak van benne 1 dolog ami bosszant.legelőszőr tud meg miért csaltak meg!lehet te is hibás vagy benne!lehet nem kapja meg tőled amit szeretne ezért máshol keresi,lehet megkapja tőled ,de nem eleget.

ha tudsz változtatni akkor lehet esély javítani a dolgon általad.ha ugy jársz mint én,h elégedett veled minden téren,egyszerüen nem tudja miért teszi csal meg időnként,akkor van gond.

de mint mondtam nem erről szólt a kérdésed.

igen sajnos sok esetben a megcsalt képes folytatni a kapcsolatot.azért mondom sajnos,mert ezek a kapcsolatok úgyis vége szakadnak.pl lehet h most engem hülyének tartanak jópáran itt de tőlem végül Ő ment el,és én csak ennek hatására indítottam el a válást.Érzelmi alapon fogsz mindvégig közeledni a kérdéshez amig el nem gyengül aléggé az érzelem.ki tudja?!? talán sosem váltam volna el ,ha Ő nem megy el.erre már nem kapom meg a választ ,de nem is keresem.a lényeg,h végül a sok bűntudata elkergette mellőlem.a feleség elvesztésével mára nyertem egy igen jó barátot a személyében,már réges rég nem érdekel mit tett.válás után amit lehetett kimentettem a kapcsolatból(nem fizikálisan),elgondolkodtam,h mennyire voltam jó férj,hol hibáztam esetleg,hol tudtam volna még jobb lenni ,levontam a tanulságokat ezeket kimentettem és kész.nem hányom a szemére és mástól sem tűröm el,h bántsa őt.ez a mi volt régi életünk és nem tartozik senkire!lehet te is ha elveszted,valamit nyersz is vele.lehetőséget mindenképpen egy uj kapcsolatra:-)

2010. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!