Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kérdés azoknak szól akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés azoknak szól akik meg csalták a párjukat, csak ők válaszoljanak?

Figyelt kérdés

1.Miért tetted,mi volt az oka?

2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....?

3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..?

4.Elmondtad a párodnak?

5.Hány pároddal csináltad meg?

Kort és nemet is írnátok létszi!

Csak olyanok válaszoljanak akik megtették...

Előre is köszönöm


2011. aug. 14. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
unatkozol v kutatást végzel?
2011. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

részemről nem volt komoly a kapcsolat.


másik helyen. :d


csók


igen


1


14/L

2011. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

1. nagyon tetszett az illető, barátommal pedig nagyon nem vtak rendben a dolgaink

2. az illető szobájában

3. csak csók

4. nem

5. csak vele.

2011. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jah igen és 18/L
2011. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

1.Miért tetted,mi volt az oka?


állandó veszekedések, beteges féltékenység, gyanúsítgatások, egyrészt szeretethiányom volt, mert tőle csak állandó lelki terrort kaptam, másfelől azt akartam, hogy legalább igaza legyen és ne ok nélkül bántson


másik esetnél teljes elhanyagolás volt az ok, az állítólagos párom hónapokig nem beszélt velem, és kb. 4-5 havonta került sor szexre nagynehezen...igazából nem is tudtam eldönteni, hogy akkor most járunk vagy sem, ő állította, hogy igen, járunk


2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....? Kollégiumban, másodjára az utcán


3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..? szex, másodjára csak 1 csók

4.Elmondtad a párodnak? igen, igen

5.Hány pároddal csináltad meg? 2


22/L

2011. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Még az előző kapcsolatomban volt

1 éve voltunk együtt, és konkrétan le se sz*rt, folyton veszekedtünk, a másik srác meg mindig meghallgatott, meg vigasztalt, ha sírtam, így beleszerettem

Az első alkalommal beültünk valahova iszogatni, és ott történt meg, másodszor egy buliban tánc közben, csak csók volt

Nem mondtam el, rájött magától

Csak ezzel az egy sráccal volt a fent említett okból

22/L (Akkor 19 és 20 voltam)

2011. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

1.Miért tetted,mi volt az oka? Untam az alaptalan féltékenykedést. gondoltam, ha már úgy se hiszi el, h ártatlan vok, akkor legalább érezzem jól magam :)

2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....? nálam

3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..? volt minden :)

4.Elmondtad a párodnak? nem. azóta szakítottunk, de utolag se mondtam el. biztos, h nagyon rosszul esne neki, szóval nem is fogom.

5.Hány pároddal csináltad meg? 1

24/F

2011. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

A barátomtól mostanában nem kapok elég törődést,szeretetet...úgy érzem valami nincs rendben,valamint ő is hűtlen volt,de bevallotta,és azóta folyamatosan veszekszünk,de azt állítja,hogy szeret.


Először egy kocsmában,aztán nálunk,aztán lassan ott tartunk,hogy bárhol csak ne lássanak.


Csak csók.


Nem.


4. De eddig mindegyikkel szakítottam utána,mert annyira nem bírtam elviselni a bűntudatot...és el is mondtam nekik,hogy miért.


A mostani más.A srác a legjobb barátom volt eddig...van barátnője,szereti,de engem is szeret.És én is így vagyok a párommal.Szerelmes vagyok,de valami nincs rendben.Tudom ribanc vagyok,de már ez sem érdekel.

2011. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1.Miért?

Elhanyagolt szexuális téren. (1-2 hetente van szex úgy hogy én heti 4szer minimum szeretném) megbeszéltük ezt a problémát mégse változott semmi.


2. Hol?

Munkahelyemen


3.Csók vagy szex?

Minden volt.


4. Tudja-e?

Nem, és nem is fogja megtudni ha rajtam múlik.


5. Hány pároddal csináltad meg?

1


20/L

2011. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1.Miért tetted,mi volt az oka? Barátommal ellaposodott a kapcsolatunk, próbálkoztunk nagyon sokat h helyre jöjjön, de szerintem már nem volt az igazi, nekem pedig szükségem volt újdonságokra még.

2.Hol történt meg pl.:otthon,másik helyen vagy akivel megtörtént nála....? Egy templom mögött, egy kis eldugott helyen.

3.Hogy csaltad meg,csak csók vagy szex..? csók

4.Elmondtad a párodnak? nem

5.Hány pároddal csináltad meg? 1

18/L

2011. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!