Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már olyat, hogy valaki teljesen váratlanul fogott meg, olyan akiről sose gondoltátok volna? Mi lett a vége? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem magamra akarom kihegyezni a kérdést (bár tény hogy eu ihlette) de inkább egyfajta beszélgetés, sztorizgatás lenne a cél, meg kívancsi lennék más tapasztalataira.


Lényeg a lényeg hogy már pár hónapja ismerek valakit aki sosem érdekelt úgy, mint férfi, kicsit speciális is a helyzet. Majd úgy alakult hogy teljesen más körülmények között találkoztunk, töltöttünk el időt, megismertem a sokkal lazább, emberközelibb oldalát és azóta csak ő jár a fejemben. Külsőre sem az, akire felkapom a fejem vagy akire azt mondanám ismeretlenül hogy tetszik, de mégis annyira megfogott.


Veletek volt már hasonló, amikor valami teljesen értelmetlennek tűnt logikusan belegondolva, de mégis pont ennek ellenére (vagy épp ezért) meg mégiscsak értelmet nyert?

Akiről sose gondoltátok volna hogy kialakulhat valami?


Lett valami? Vann valakinek ilyesmi sztorija?:)



2022. máj. 28. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem volt még ilyen. Ha egy nőre ránézek és nem tetszik, akkor az nem tetszik. Csinálhat bármit akkor se fog.
2022. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sem volt ilyen (nő vagyok).
2022. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Itt olvastam már, hogy volt ilyen. Pl adott szituációban látta a kollégáját, akit évek óra ismert és azóta lobbant fel benne vmi.


Nekem meg pont fordítva volt. :D :Tehát munkahely, magas rajongás a szakmaiság meg a magabiztosság miatt. Egy mindenki által tisztelt figura, akinek adnak a véleményére, nagyon okos is, stb. rajongtam érte. Aztán amikor randiztunk valahogy eltűnt ez az egész, és teljesen más aspektusát láttam. Tök fura volt a 2 oldal, más, mint amilyennek munkahelyi közegben láttam.

2022. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Naná, hogy volt. Ilyen a szerelem, időnként lecsap váratlanul :)
2022. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt de nem történt semmi.
2022. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én döntésem, soha nem a másik váltja ki.

Ha van aki nem tetszik de aztán mégis beadom a derekam, az nem miatta van, hanem én lettem esetleg idöközben az, aki feladja a keresést, es esetleg lo nincs alapon vagyok.

Nincs szó arrol soha hogy a másik fogna meg, hanem én vagy nyitok vagy nem, vagy azt módosítom később.

Volt olyan is, aki nem is érdekelt, nem is gondoltam volna vele semmit, mert barátom volt, es rozsaszin ködöm is, de szakítas után jol jött vigasznak, de aztán bele is szerettem.


De tudatlanul szerelembe esni hogy egyszer nem kell vki de aztán gőzöm sincs hogy miért kell vki olyan még nálam nem volt.

Én tisztában vagyok önmagammal annyira hogy tudjam kinek miért adok vagy nem adok esélyt.

2022. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, most eszembe jutott még egy: mg gimiben volt olyan, hogy osztálytársam teljesen haveri/ismerői viszony volt, nem tekintettem rá másképp.


Aztán beütött vmi, és fellángoltam egy rövid időre iránta. Még alkoholos állapotban csók is volt. Aztán amilyen hirtelen jött, olyan hamar el is múlt az egész részemről. Van ilyen.

2022. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy bele szerettem egy nálam sokkal fiatalabb férfiba /15 év/, holott ezt korábban nevetségesnek tartottam volna, kizártnak gondoltam, hogy ilyen történhet velem. Sosem vonzottak a fiatalabb pasik és most sem.

3 évig voltunk felvállalt kapcsolatban. Végül bennem teljesen kihűlt a dolog, kiábrándultam belőle, így vége lett. Viszont fájó pont, ha arra gondolok, ő mennyire oda volt értem. Azóta nem találtam normális, hozzám való férfit.

2022. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Katasztrofális eredménnyel, viszonzatlam szerelem lett.
2022. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Van. Munkatárs, másfél évig dolgoztunk úgy egymás mellett, mintha a másik a tapéta része lenne (kb. annyira érdekelt). Nincs rossz külseje, csak olyan "szomszéd fiú", 12 egy tucat. Aztán egyszer, fél évvel ezelőtt a melóban szétszállt az egyik cső. Én tartottam, míg ő összecsavarta a másikkal és közben ráfogott a kezemre, hogy jobban illeszkedjen. Ott akkor valami őrületes érzés volt, ahogy a bőrünk összegért, utána sokszor nézett, hetekig elvörösödött a jelenlétemben, aztán úgy vettem észre, részéről elmúlt, vagy jól leplezi. Én még mindig felizgulok rá, de sosem lépett, amikor óvatosan felhoztam egy közös kávézást, nem válaszolt, csak húzta az agyam azzal, hogy mindig a közelemben volt. Most a főnök áttette a másik csapatba (normális főnököm van, lehet látta és megkönyörült rajtam), így talán végre elfelejtem, ha nem látom többet. Biztos, hogy többet ilyet nem akarok, inkább ne vonzzon senki.
2022. máj. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!