Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem flörtöl és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem flörtöl és nem bókol, akkor ugye nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, lassan egy éve ismertem meg. Ugyanazt a sportot űzzük és jól kijövünk egymással más téren is. Sok a közös téma és néha összeülünk dumálni vagy csinálunk valami programot. Nem túl gyakran van ilyen mivel engem a munkám és más dolgok nagyon lefoglalnak. Kezdetben aggódtam hogy többet szeretne, de soha nem hozta szóba a szerelmet és soha nem dicsérte a külsőmet, így megnyugodtam. Mostanában viszont egyre gyakrabban szeretne találkozni, telefonálni, és nagyon sokat utal rá, hogy mennyire szeret velem lenni. Kicsit megijedtem, mert én nem akarok tőle semmit. Nincs vele baj, külsőleg se néz ki rosszul, de túl vagyok egy csalódáson és most nem hiányzik párkapcsolat. És jobban belegondolva, ha hianyozna is akkor sem vele szeretnék kapcsolatot. Lehet túlgondolom. Végül is, ha tetszenék neki, akkor csak tenne valami megjegyzést a külsőmre is vagy utalást a szerelemre/szexre, de ilyet nem tapasztaltam. Nagyon bizonytalan vagyok, mert nem szeretném hülyíteni sem ha többet akar. Ha viszont nem, akkor pedig nem szeretném, hogy egy félreértés miatt menjen tönkre a barátságunk.

2022. máj. 30. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon bizonytalan vagyok, mert nem szeretném hülyíteni sem ha többet akar."


Fejtsed ki neki egyszer részletesen, hogy most olyan periódusban vagy, hogy nem fér bele az életedbe hosszú ideig egy párkapcsolat. Valószínű veszi az adást.

2022. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez ismerni kellene, de általában nincsenek ezek a barátságok minden hátsó szándék nélkül.

Ha rövidre akarod zárni konfliktus nélkül, legegyszerűbb, ha úgy mondasz le egy-egy ilyen meghívást, hogy nem érsz rá, mert randid van, ebből érteni fogja, hogy ő nincs képben.

2022. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Addig mond el neki ameddig nem eszkalálódik nála a szitu , és szerelmet vall.
2022. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Na, kitermelsz meg egy incelt? Szorgosak a mai csajok....



37F incel

2022. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem a nő termelt ki , ti vagytok egyszerűen gyengèk
2022. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!