Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha egy férfi flörtöl velem? Ezek lehetnek ennek a jelei?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon dedós kérdés, de az az igazság, hogy sokszor néztem be dolgokat és szeretnék kicsit tisztább képet kapni. Elsősorban férfiak válasza érdekelne, de bármilyen hasznos meglátásnak örülnék.


Tehát ha pl.: egy férfival ha találkozunk, rendszeresen ugratjuk egymást, úgy hogy kicsit be is szólunk néha egymásnak, de egyértelmű, hogy nem rosszindulatú megjegyzés, akkor ez pl minősülhet-e flörtölésnek?


Függetlenül attól, hogy akar-e lépni az illető vagy sem, hiszen nyilván egyikből még nem következik a másik.


Pl.: mondtam, hogy befejeztem valami munkát erre az volt a válasza (mosolyogva, nevetve) hogy "legalább csinálsz valamit". Vagy épp dolgoztam valamin és akkor oda jött és ilyen műgonddal kereste benne a hibákat, de azt is mosolyogva és nevetve.

Fordítva én is szoktam hasonlókat "beszólni" de nyilván sosem komoly arccal sem komoly szándékkal, tehát érthető hogy viccnek van szánva.


Ez pl flörtnek számít?

Bocsi a hülye kérdésért😅



2022. márc. 12. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez kollegális humor nekem.
2022. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kollégák.
2022. márc. 12. 17:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó lehet.
2022. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez még lehet ártatlan humor/ércelődés is. Más még?


Amúgy legkönnyebben a tekintetükből lehet levágni, hogy tetszel-e nekik.

Pl sokszor figyel, akár lopva is, vagy állja a tekinteted vagy sokszor elkapja ha észreveszed, hogy néz. A legegyértelműbb az, ha mélyen és hosszabban tartja veled a szemkontaktust. (a gyengébbek kedvéért: akkor is amikor épp nem beszélsz, ergo nem kell a szemedbe néznie.. gyiken ezt itt külön ki kell emelni.. :D)


+ a mosolygás. A pasik nem sokszor mosolyognak rád csak úgy, de ha tetszik neki a csaj, akkor önkéntelenül is ott van az arcukon..


HA még ez sem elég, akkor flörölgess vele finoman, és úgyis levágod a reakcióiból: zavarba jön-e, vagy visszacsapja, bókol-e neked.

2022. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 na hát ez az, hogy nem tudom eldönteni. Van akin nagyon látszik. Szóval van olyan ismerősöm akinél nagyon hamar ott motoszkált bennem, hogy bejöhetek neki.


Ez a férfi valahogy más és nem szeretnék téves következtetésekre jutni. Főleg, hogy én a flörtölésbe nem látok bele többet általában.


Igazából a humorunk nagyon passzol, megnevettet és én is őt. Ha találkozunk gyakran köszön úgy, hogy az arcán széles mosoly ül. De ez lehet a jókedvtől is.

Ha beszélgetünk, gyakran nagyon mosolyog ahogy én is. Megnevettetem.


Volt néhány olyan pillanat, amikor mélyen egymás szemébe néztünk és azt éreztem, hogy ez olyan más. De nem tudom, hogy csak nekem vagy neki is. Mármint nyilván néztünk többször is egymás szemébe, de volt néhány olyan eset, amikor azt éreztem, hogy úgy belassult az idő.


Gyakran összenèzünk. Olyan értelemben ha van egy beszélgetés ahol többen vagyunk, ha valaki mond valamit, gyakran nézünk egymásra, mintha érdekelne a másik mit gondol, vagy mintha ez ilyen kis közös beszélgetés lenne a beszélgetésen belül.


Volt egy-két olyan nézés, amikor távolabbról rám nézett ilyen komolyabb, fürkésző arccal, de nem tudtam elképzelni mi járhat a fejében. Csak ott is az volt az érzesem, hogy ez valahogy más volt.


Tudom sok női hülyeség😅😂

2022. márc. 13. 10:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Áh, nem, a nők sokkal jobbak ezekben, mint a pasik.. :D Jobban megérezzük, jobban tudjuk dekódolni az apróbb nonverbális jeleket, talán azért is, mert mi sokkal jobban használjuk is ezeket, mint a férfiak általában.


Ezek alapján tetszhetsz is neki, de minimum szimpatikus vagy. Egy biztos, hogy ha kölcsönös, (és akar is valamit), akkor előbb-utóbb lépni fog, meg erősebbek lesznek a flörtök, bókol, stb.

2022. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A szimpátiában nem kételkedtem eddig sem. Többször is az jött le, hogy szeret a társaságomban lenni. De érdekel van-e mögötte más is.:)
2022. márc. 13. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed meg?
2022. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
ez sima haveri szint.. Flörtnek rohadt gyenge..
2022. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, hány éves vagy, és hány éves a szóban forgó férfi. Ha egy 30+ férfi veled így viselkedik, az egyértelmű flört. Ilyen korban már nem szórakozik az ember. Ha adsz neki valami biztató jelet, akkor lehet, hogy lép is.


45F

2022. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!