Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40-es pasinak úgy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40-es pasinak úgy kellene tartania magát, mint Richard Gere-nek a "Micsoda Nő" című filmben, hogy azt mondják rá, jó pasi?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben úgy tartanák magukat és úgy is néznének ki..nos akkor pont nem érdekelne őt/őket a nők véleménye.
2022. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, nem vagyok 40 éves, jóval fiatalabb vagyok, csak kérdezem. Amúgy remélem, én úgy fogom magam tartani.
2022. máj. 30. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Kéni kéne, de az élet (és magyar valóság) sok embert 40-re már úgy bedarál, hogy azt is lexarják, ha 50 éves korukra megdöglenek. Nem a piperkőcködés lesz a fő prioritás...
2022. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A ricsárdgír akkori szintje most már az 50esek szintje, már aki tartja magát.
2022. máj. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Richard Gere mindig is Alfra emlékeztetett. Ritka ocsmány feje van. A teste a Micsoda nőben átlagos.
2022. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Ő 20 évesen is átlag feletti volt, és most is az. Az az igazság, hogy abból lesz vonzó negyvenes, aki fiatalon is jóképű. A magasság meg ugye adott. Természetesen a testalkaton sokat lehet alakítani az évek során, de a genetika itt is az alap.

Ettől függetlenül: nézhetsz ki önmagadhoz képest a legjobban negyven évesen is.

2022. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Körülbelül azon a szinten - nyilván nem kellenek olyan drága cuccok, meg ha jó a kisugárzása, akkor jó pasinak fogják tartani akkor is, ha az "alapon" felül (tehát hozott anyag sem Quasimodo) picit ráncosabb, nem olyan tökéletes a teste...
2022. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!