Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhiszed, hogy jó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhiszed, hogy jó pasi vagy, akkor a lányok is annak fognak tartani?

Figyelt kérdés
Mert nekem minden lány azt mondta, hogy ronda, alacsony (167 centi) vagyok. Mutogatni kellene. Soha egy lány sem írt nekem vissza, gúnyok tárgya vagyok. A lexikonokban a csúnya szónál az én képem virít. Akkor hogyan lehet elhinni, hogy jó pasi vagyok? Ha nem kap az ember pozitív jelzést, akkor miben higgyen?
2012. nov. 14. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor magabiztosnak határozottnak látszol és ez fontos!
2012. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hiheted azt, attól még nem leszel vonzóbb. de ha a hozzáállásodon nem változtatsz, akkor csak elkeseredett felnőtt leszel, aki sosem jut ezen túl
2012. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerősöd ismerőseivel ismerkedni. Ők jobban megtudnak ismerni, lehet kijönne a vicces éned mondjuk, és könnyebben is tudnál összejönni valakivel.


Lényeg, hogy ne panaszkodj. Nehéz lehet megállni egy-egy keményebb eset után, de menni kell tovább.

2012. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez tény. Én is rengeteg visszautasítást kaptam és egyetlen egy darab pozitív visszajelzést sem (még egy mosolyt sem). Szóval nem is fogom magam soha jó pasinak gondolni, de most éppen elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok, és ebből próbálom kihozni a legtöbbet. Minden ember olyan, mint egy anyag, amiből meg kell próbálni kifaragni a lehető legjobb szobrot. Valaki pl. arany (gazdag), neki nem is kell magát törnie, akkor is szépnek fogják látni, de van, aki mondjuk gránit, és nehezen tudja formálni magát, van, aki mondjuk mészkő, és a környezete könnyen alakítja a személyiségét. Én egy kupac szar vagyok, de akkor is megpróbálom kihozni belőle a legtöbbet.
2012. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, ezt csak vigasztalásként mondják, mert más pozitív nem jut eszükbe. Hiába hiszed magad jó pasinak, ha ronda vagy, csak ki fognak röhögni v beképzelt pőcsnek fognak tartani.
2012. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó pasi külsőleg, de egyéb téren magas értéket tudsz felmutatni, akkor azokkal feljavíthatod magadat a nők szemében. Vagyis lehetsz jó pasi!
2012. nov. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Csak a buzy pasik szépek , vagy csúnyák .

Legyél ápolt , és határozott !!

2012. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A külsőd nyilván nem fog megváltozni. :) De ha szereted önmagad, tisztában vagy az értékeiddel és azokra erősítesz, nem foglalkozol az esetleges negatív véleményekkel (max. építő kritikaként fogod fel), és nem MINDENKINEK akarsz tetszeni, hanem csak annak, aki olyannak értékel, amilyen vagy, akkor nem reménytelen a helyzet.

Én nőként nem vagyok mindenki ideálja, de szeretem és elfogadom magam, nagyon sokan mondogatják, hogy elképesztően pozitív a kisugárzásom. Nők is mondják, hogy annyira nőies vagyok, hogy kezdik tőlem félteni a férjüket. Pedig nem vagyok az a típus, aki után az utcán megfordulnak, egy fénykép alapján általában nem csapnak le rám. Viszont ha elbeszélgetek fél órát egy férfival, akkor 10-ből 5 udvarolni kezd, bókol, randira hív, stb.

A másik 5 férfival nem foglalkozom: nem akarok MINDENKINEK megfelelni. Akinek tetszem, annak azért tetszem, mert önmagamat adom és azt nagyon erősen sugárzom ki.

Nekem is voltak az életben negatív tapasztalataim, elutasításaim. Tetszett valaki, akinek én nem jöttem be: sokszor előfordult, van ilyen. De miért is akarnék olyannal lenni, akinek nem jövök be?! Ez így egyáltalán nem működik. Nem, először meg kellett tanulni szeretni önmagam, hogy magabiztosan tudjam képviselni az értékeimet. És így, ezzel a pozitív kisugárzással "hódítok". Tudni kell értelmezni a jeleket, ha valakinek tetszem. Nem állok le flörtölni olyannal, akinek nem látom a szemében azt a bizonyos csillogást... ha látom, akkor elkezdek "jeleket" adni, hogy hajrá, lehet udvarolni. Ha nem veszi a jeleket, akkor így járt. Ne várja el, hogy én ugorjak rá, nálam alap elvárás, hogy egy férfi legyen férfi, tudjon határozott lenni, ha tetszem neki, akkor igenis kezdeményezzen. A lehetőséget megadom.

Nem, nem kell adonisznak lennie, egyáltalán! Egyszerűen csak legyen pozitív kisugárzása - legyen kedves, magabiztos, határozott, férfias, humoros, gyengéd, vegyen le a lábamról. És akkor az én szememben nagyon is jó pasi!

2012. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 LeftBehind ***** válasza:
Mindenki azt mondja,hogy légy pozitív,szeresd magad. Valaki el is tudná magyarázni,hogy hogyan érhető ez el? Ruhákat bármikor tudsz venni,a tisztálkodás nem probléma,még a súlyodon is viszonylag könnyen változtathatsz,de a "kisugárzásomat" mégis hogy a francba befolyáslojam? Az évek folyamán a tapasztalataim kialakítottak bennem egy világnézetet,amin fogalmam sincs mivel lehetne változtatni.
2012. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

LeftBehind: próbáld meg megfogalmazni magadban, hogy ki vagy te. Mik az értékeid. Miben vagy jó. Milyen helyzetekben érzed jól magad.

Ha egy szituációban úgy érzed, hogy kudarcra van ítélve, változtass a hozzáállásodon: "mi lenne, ha ezt most megpróbálnám"? Mindig csak kis célokat, feladatokat tűzz ki magad elé.

MOSOLYOGJ MINDIG! A mosolygó embereket mindenki szereti. Legyél kedves, akkor is, ha nem vársz el semmit a másiktól. Segíts az öreg néninek leemelni a buszról a cekkert, vagy az anyukának a babakocsit és mosolyogj rájuk. Ilyen apróságokkal kezdődik. Ha rámosolyogsz a világra, akkor a világ visszamosolyog rád. Pici, apró lépések.

Beszélgess az emberekkel, közvetlenül, nyitottan. Kérdezd őket a véleményükről! Mindenki szeret magáról beszélni.

Ha kényelmetlenül érzed magad egy szituációban, lazulj el. Tedd fel a kérdést, hogy "mégis, mi bajom lehet?".

Az összes félelmünket, paránkat mi generáljuk, az esetek többségében semmi alapja nincs.


És igen, én most nem a csajozásról írtam. Nem véletlenül. Ahhoz, hogy valaki sikeres legyen a csajozásban, ahhoz először saját magát kell "rendbetteni". Addig teljesen felesleges próbálkozni, mert úgyis elutasítások érik, amik csak az önbizalmát gyengítik. Először alakíts ki magadban egy pozitív képet magadról, és utána fordulj a külvilág felé...

2012. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!