Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyén néz ki az ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén néz ki az ha nem fogjuk egymás kezét az utcán az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Párom nagyon népszerű, szinte folyamatosan leállítják beszélgetni akárhol vagyunk, úton útfélen szembejön valaki akit ismer stb

Én kb ugy megyek mellette hogy van köztünk néha fél/1m távolság is, nem szokásom a kezét fogni vagy átkarolva menni vele. Ő nyitott ugyan erre, én nem, mert nekem kényelmetlen.


De most kezdek elgondolkodni hogy kb egy ismerősének se jöhetünk akkor le párként. Nem?

Most ez így megkavart kicsit



2022. máj. 31. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak nem a miszter Depp új csaja vagyol?


A hétszázát...

2022. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
:D Senki le se tojja az utcán, hogy egy pár vagytok, vagy sem. Úgy sétáljatok, ahogy jól esik.
2022. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez is hogy senkit nem érdekel.

De tényleg ugy jöhetek le mintha akár egy vadidegen lennék aki nem is vele van. Neha még az sem egyértelmü másoknak hogyhogy en is megállok mikor őt allítják le.


Es esetleg akik jobban ismernek minket es tudják hogy egyutt vagyunk, azoknak nem fura hogy ugy megyek mellette szinte mint egy idegen?


Vagy ennyire mindenki csak magqval foglalkozik szoval "nyugodt" lehetek hogy mindenki lesz.r mindent?

2022. máj. 31. 09:55
 4/12 A kérdező kommentje:

1 hihetetlen. Tenyleg olyan mimt vmi sztár. Sok esetben egymast követik a köszöngetések.


Pl balrol üdvözli őt vki nagy örömmel pacsival, megyunk tovabb 3 lépész erre jönnek azonnal jobbrol is, még meg is ölelik.

Kocsiban volt aki kibujt az ablakon is hogy neki köszönjön (amikor autóut mellett mentunk a járdán)

Es nem csak szűk kornyezetben. Elmegyunk kornyezo városokba is, ott is hol itt egy ismerőse, hol ott.

2022. máj. 31. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért is nem fogod meg a kezét? Ez nekem nem derült ki. Ismert ember, és?
2022. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert nekem kényelmetlen valahogy.

Pl eleve nem is mozgok vele egy ritmusban ő magasabb nagyobbakat is lép, az sem tudom hogy menjek vele pláne átkarolva.


Plusz mindennek a tetejébe valahogy nekem ez nem jön belülről. Ő szokott engem karolgatni ölelgetni uton puszit adni, kezem megfogni, de en ezeket a puszi egy ölelés erejéig "tűröm" csak, aztán "kibújok" az olelésbol stb

Komolyan nekem ezt külön gyakorolnom kéne vele szerintem😅

2022. máj. 31. 10:08
 7/12 A kérdező kommentje:

Szoval legszivesebben kihagynám. Ha nem jövünk le így hülyén hogy szinte távolsagtartással megyek mellette vagy néha mögötte..

De ha a kutyát sem érdekli akkor ugy nem görcsölnék ezen

2022. máj. 31. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kézen fogás nem kötelező dolog, egyrészt gesztus a másik felé, másrészt egy felvállalás a külvilág felé, hogy ti egy pár vagytok. De egyébként érdekel, mit gondolnak mások?
2022. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hat így hogy eze meg egy ember allít le minket, elgondolkodtat.


Mert meg pár ember véleménye nem érdekelne.

De azért "nagytételben" már nekem is "hírem" lesz, és nem akarom hogy negatív legyen.

De ha senkiben semmi mégcsak meg sem fordul az ugy talán még oké

2022. máj. 31. 10:28
 10/12 A kérdező kommentje:
*ezer meg egy ember
2022. máj. 31. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!