Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élő nők, anyák, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élő nők, anyák, ti milyen férfit szeretnétek, mi a fontos a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a férfinek is van gyereke az hátrány? Szerintetek mennyi esélyetek van, mit várnátok, mit adnátok a kapcsolatban?
2015. dec. 29. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz a fontos, mint egy gyerek nélküli kapcsolatban. Őszinteség, bizalom, nyitottság, és a szexualitás passzolása.

Nekem 4 éves a lányom, és most van kialakulóban egy kapcsolatom. A gyerekek ilyen korban könnyebben alkalmazkodnak, és nem kell túlpörögni szerintem elég annyi, hogy anya barátja.

Én inkább azt gondolom, hogy lelkileg magamban kellett nyitni és elfogadni a helyzetet.

Várni semmit, mert van saját lakásom, anyagilag rendben vagyok, érzelmeket, közös programokat várok inkább. Amit adni tud az ember, szintén szeretetet, törődést.

Nem zavart volna, ha van gyereke, de nincs, mondjuk fiatalabb is nálam pár évvel. De nem jelentett volna gondot.

A saját boldogságért tenni kell, az őt hosszú, néha feladja az ember, aztán mégiscsak újra nekiindul.

Kitartást, és kívánom hogy sikerüljön amit szeretnél!

2015. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

türelmet ....

és nem nem hátrány - de elvárás az h normális legyen a viszonya a gyerekével és az exasszonnyal - bár ez sok esetben irracionális levárás :-)


vegye tudomásul h egy kialakult fél családba csöppen nem akarja egyből a képére formálni inkább alkalmazkodóbb legyen

lassan formálódjon ki az új család

fogadja el h a gyereknek van egy apja akivel tartani kell a kapcsolatot és az a kapcsolat nagyon is rendben van !

elvárás még h ne nekem kelljen eltartani :-DDD szal egy biztos melóhely nem árt (az mindegy h mennyit keres ha abból fedezni tudja a kiadásait)


az h van szeretet meg szexuális összhang az alap dolog ...

2015. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm, neked is kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok. Tetszik, hogy komolyan álltok egy kapcsolathoz, ezt hiányolom időnként nőknél, hogy vannak, akik nem tudják igazán mit szeretnének,akiknél pedig van már gyerek már más dolgok lesznek fontosak. Mivel nekem is van gyerekem, de nem velem él, ezért azt tartom igazságosnak, hogy akivel folytatnám az életem, neki is legyen, ráadásul anyák valahogy máshogy gondolkodnak családról, kapcsolatról, más a fontos. Igazságtalan lenne, ha fiatal huszonévessel ismerkednék, amikor én sem vagyok az, ráadásul sok gyerekes anyuka érezheti magát úgy, hogy nem lehet már talán boldog, pedig ők semmivel sem érnek kevesebbet, sőt.
2015. dec. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!