Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz vége az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz vége az első szerelemnek?

Figyelt kérdés
több mint egy éve szeretek egy srácot. csóknál több nem volt, szerintem ő nem vett komolyan, és csak a szexre kellettem neki. már egyáltalán nem is beszélünk és tudom hogy már nem is fogunk. és úgy érzem, hogy bele őrülök, mert el akarom felejteni, de nemtudom. mikor lesz ennek vége és hogy lépjek tovább? :/
2010. szept. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban lesz vége, amikor lezárod magadban. Írásod alapján nagyon fiatalnak tűnsz.
2010. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen mégcsak 16 vagyok, nemsokára 17
2010. szept. 18. 19:21
 3/5 anonim válasza:
XD nálam is ugyanez a helyzet 16/fiú XD de még nem tartok 1 évnél csak 3honapja szeretem nagyon... de ő tovább lépet és vissza akarom kapni
2010. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ezvn nllam is 15 éves vagyok régen egy suliba jártunk má lassan 2éve bolundulok érte.
2010. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most mi ez a hercehurca szopjátok le egymást azt legyen szent a béke!
2010. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!