Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tartott az első komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott az első komoly kapcsolatod? Miért lett vége?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 17:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4 évig. Kihűlt. De szép emlék.
2011. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első komoly kapcsolatom,4és fél éve tart már jegyesek vagyunk és együtt is élünk,nekem ő az igazi nem kell más.22/L
2011. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Másfél évig. Azért lett vége mert nagyon mások voltunk. Az ellentétek mégsem vonzzák egymást!

Haraggal váltunk el, de az idő megszépítette az emlékeket. A rosszra igyekszem nem emlékezni, a jóra viszont annál inkább. :)

2011. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

3 hónapig tartott az első komoly kapcsolatom, az összes többi 1-2 hónapig, a jelenlegi 3 hete tart!


Egyszerűen megunom a nőket túl hamar!


Biztos nem találtam még meg az igazit! 26/f


Sajnálom ez van, pár nőn túlvagyok igen, volt akiben csalódtam is de ennyi....

2011. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Valamivel több, mint másfél év. Nem működött az együttélés, túl különbözőek voltunk.
2011. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2 évig tartott és azért lett vége, mert 20 évesen nem volt házam, kocsim és sok sok pénzem. Öszinte ok volt, csak "valamiért" a földbe tiport.... Legalább kiismertem
2011. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2,5 évig. kihült és el kellett döntenünk h 20 évesen elég e nekünk az h nagyon joban vagyunk és csak néha lángol fel a szerelem vagy több kell. ugy döntöttünk több kell. azota is legjobb barátok vagyunk tudok rola mindent többet is néha mint az aktuális párja...amolyan lelki szemetesládái vagyunk egymásnak. és megeygeztünk h ha 30évesen egyikünknek se lesz olyan kapcsolata akitől el tudnánk képzelni gyereket családot stb akkor összheázasodunk mivel amugy tiszteljük egymást simán el tudom képzelni gyerekeim anyának csak ugy éreztük h 20 évesen egy szerelmtől többet akarunk. mondjuk ehezképest 1,5éve vagyunk külön és nem talált egyikünk se olyat akire azt mondaná h na ez igen ezaztán az én hercegem hercegnőm
2011. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Niky emo girl ***** válasza:
54%
1hónap.. volt azóta hosszabb is de még mindig az elsőt szeretem.. távolság miatt kellett mert anyám nemengedte h ittaludjon és kintéjszakázás azért hülyén jött volna ki ősszel meg télen :/
2011. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

2,5 évig.mert túl fiatalok voltunk amikor összejöttünk,és másra vágytunk.


21/L

2011. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Két évig... Fiatalok voltunk (15), megváltoztunk, kiszerettünk egymásból, másba meg bele...
2011. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!