Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mellettünk lévő boltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellettünk lévő boltban dolgozik egy srác, akivel 2 hónapja mindig összemosolygunk, ha találkozunk. Sosem szólt hozzám, valahogy nem is alakult ki, hogy köszönjünk, mint másoknak, csak valahogy megmaradtunk ennél a mosolygásnál. Furcsa ez?

Figyelt kérdés
Mással is volt már ilyen? Nem tudom, mit jelenthet. Igazából mindig örülök neki, de tulajdonképpen azért mégis furcsa helyzet.

2022. jún. 1. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Aki mosolyog annak tetszel.ennyi.
2022. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az furcsa, hogy 2 hónap alatt miért nem köszöntök, ha minden nap találkoztok. Nem jelent semmit, már rég a beszélgetésnél tarthatnátok.
2022. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem hogy lehet úgy menni üzletbe, hogy nem köszönünk. Vagy kassznál legalább egy "szia, szép napot, köszönöm".
2022. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BohócKolbász ***** válasza:
Szimpatikus neked? Szeretnéd ha megszólítana? Boltban necces ismerkedni, mert te vagy a vevő és te sem akarod feltartani a melóban. De van megoldás. Kérj tőle útbaigazítást, vagy tanácsot hogy melyik cuccot válaszd mert nem tudsz dönteni. Akár az öblítőket is mustrálhatod. Kérdezd meg melyik a legjobb illatú. :)
2022. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak varni kell. Ha 5 ev mulva sem koszon, akkor lehet neked kene gyorsitanod a tempon.
2022. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as, Természetesen amikor belépek a boltba, mindig köszönök, illetve a kasszánál is - egyszerűen ő olyan pozícióban dolgozik, hogy nem kasszázik, hanem simán jön-megy, rendezkedik. Szerintem amikor bemész egy boltba, te sem köszönsz mindenkinek alapővetően, aki csak benn van egyesével, hanem belépéskor és a kasszánál. :)
2022. jún. 1. 18:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Bohóckolbász: Kedves vagy, de egyáltalán nem vagyok kezdeményező alkat, meg igaza lehet az előtted szólónak, hogy ha igazából gondolt volna bármit is, akkor biztosan megszólított volna. :)


Csak elmerengtem rajta, hogy kicsit furcsa helyzet. De a maga módján kedves.

2022. jún. 1. 22:57
 8/8 BohócKolbász ***** válasza:
Hát milyen vagy? "Aranyos vagy jófej vagy, vicces vagy de nem" "Bocsi nem" Vagy: "Kössz nem" 😀
2022. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!