Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy srác odajönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy srác odajönne hozzátok ismerkedni akkor milyen szöveg vagy közeledés jönne be tőle?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Hello, sexy lady, a nevem Mr. Pyromán... mert én aztán tűzbe hozom a csajszikákat!
2022. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyen.
2022. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

#1

Jah valószínűleg tűzbe hozod őket.

Feltéve ha a gyomorégés számít.

2022. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyen. Nem szeretem a semmiből felszedni akaró némbereket. Sosem jött be ez a rákíván-rárepül kultúra, nekem ennél több érv kell ahhoz, hogy meg akarjak valakit ismerni jobban. Elvárom ezt a partneremtől is.
2022. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak ugy random megy oda a pasi szerintem semmilyen. Igaz en ferfi vagyok, de pl en sosem mennek oda csak ugy egy nohoz ha egy mosoly, egy szemkontaktus sincs, vagy ha nem latom rajta hogy folyamat nez, mosolyog. Viszont ha ez megvan, akkor nagy vszinuseggel odamegyek hozza, legyen az plaza, szorakozohely, busz, akarhol. Onnantol meg mar teljesen mindegy mi a szoveged, az mar adja magat.
2022. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyen.
2022. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

"Szia, szimpatikusnak tunsz, volna esetleg kedved beszelgetni?"


Szerintem igy oda lehet menni egy lanyhoz:)

2022. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

1) Nem mindegy hogy melyik pasi jön oda.

2) Tudjon már annyira kommunikálni hogy nem hülye sablonok alapján akar "csajozni" hanem gördülékenyen, lazán, görcsölés nélkül megy neki.

Szóval kispajtás, felveszed a szemkontaktust, köszönsz, odamész és mondod ami eszedbe jut ami belülről jön és te magad vagy. Aztán vagy elhajt, vagy nem. Amíg nincs meg a rutinod hogy zsigerből megérezd addig ez van. Próbát teszel 100 csajnál és talán egy majd igent mond.

2022. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Feletsétek el az ilyen idióta csajozós dumákat. Menj oda az illetőhöz, ha látod hogy nyitott rád és szimplán szólítsd le, bókolj neki valamit, mutatkozz be és kérdezz rá hogy szeretne beszélgetni. Ezt többre tudjuk értékelni. Lehetsz akármilyen adonisz, ha ezekkel a béna dumákkal jössz oda el fogunk hajtani.
2022. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gonosz72 ***** válasza:
51%
Ha drága autóból szál ki a srác menő ruhában és 500 ft borravaló hagy egy kávéra.Nem kell semilyen sablon szöveg.Hamar lesz jelentkező barátnő.Mert ma már ez számit.Lehet ronda,dagatt,sovány,ragyásképű ha van pénzed olyan nöt kapsz amilyet akarsz.
2022. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!