Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nőket csak a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőket csak a személyiség érdekli, akkor miért szeretik megalázni a munkájuk miatt a férfiakat?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példa esetleg?
2022. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Inkább csak te szégyelled a munkádat, és kivetíted másokra az önértékelési problémádat.

Pasiknál tipik ez a farokméregetéshez hasonló kikeresjobban baromság.

2022. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, biztos csak beképzeltem a lesajnáló pillantasokat, meg a szemforgatást a barinőkkel.
2022. jún. 1. 21:06
 4/20 A kérdező kommentje:
A nő soha semmi olyat nem csinál.
2022. jún. 1. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol nem olvastam azt soha, hogy CSAK a személyiség számít. Nem is állítottam ilyet soha. Honnan szeditek az ilyesmit? Sok tényezőn múlik az a jellegű szimpátia és vonzalom, ami egy párkapcsolathoz kell.
2022. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha munkanélküli, az a baj, ha dolgozik, az a baj, ha nincs tökéletes munkája.
2022. jún. 1. 21:10
 7/20 A kérdező kommentje:
Mondja, akinek élete problémája, hogy milyen körömhöz milyen cipőt vegyen.
2022. jún. 1. 21:10
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell tökéletes munka... De a végzettség/foglalkozás és a személyiség nagy mértékben összefügg.
2022. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség és a munka szerintem is nagyban összefügg sajnos. Pl. ha valaki beéri egy rosszabb állással, amit nem is szeret meg nem is fizet jól, az is sok mindent elárul. Viszont ugyanúgy nem szimpatikusak az MLM-es, végrehajtó meg ilyesmi szakmák, még akkor sem, ha az ember tényleg jól keres velük.
2022. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példát írnál hisztikezés helyett?
2022. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!