Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok hasonló kérdés van arról hogy egy barát/haver exére lehet e nyonulni szakítás után de most erre a konkrét esetben szeretnék véleményt kérni. Tehát adott egy eddig nagyon jóban lévő kapcsolatom egy haveromal ami utobi időben megromlott Neki volt egy exe akivel sokáig együtt voltak. Eközben én is megismerkedtem kicsit a lánnyal barátilag. Aztán szakitas után is összejártak mivel lány még szerette de a barátom csak szexre használta.Ennek már másfél éve azóta (mindkettőjüknek volt valakie).A multkor pedig csak ugy reagalt egy storymra a csaj aztan irtunk par sort,de nem nagyon akartam kezdeményezni felé a szitu miatt. Most akkor nyithatok felé vagy hanyag? A haveromat szerintem hidegen hagyná.

2022. jún. 1. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nyithatsz. A barátodnak azért szóljál, hogy te meg a lány hátha.....
2022. jún. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj havernak, de egyébként ha már szakítás után is csak szexre használta és nem volt érzelem, akkor nem gondolnám tabunak.
2022. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene a havertól egedélyt kérni?

A csaj már nem a haver nője.

2022. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem engedély kell.

Hanem a szándék a lényeg, hogy szólok neki.

2022. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!