Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, amikor fiatal lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor fiatal lányokra nyomultok, miért nem tudtok velük együtt érezni?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Pedig nekik is vannak érzéseik! TUDJÁK, hogy idősebbek vagytok, tartanatak tőletek! MIÉRT KELL ezt? Élvezitek, hogy megnyomorítjátok őket és traumát okoztok nekik? Gondolkozzatok már el magatokon! Így éli meg egy lány, amikor nem a korosztályából nyomul rá valaki! Miért hozzátok ilyen helyzetbe? Hova tűnik belőletek az emberség?


2022. jún. 2. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell általánosítani minden férfira? Ez egy szűk rétegre jellemző viselkedés. Én sem mondom minden nőre, hogy aranyásó k*rva, csak mert ismerek pár ilyen embert.
2022. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
a megfogalmazásból nekem úgy tűnik, a kérdező egy szerencsétlen huszonéves szűzfiú, aki rohadtul irigy a rámenősebb idősekre.
2022. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ettől függetlenül a fiatalokra nyomuló vén faszik a legtöbb esetben nem veszik észre magukat és baromi kellemetlenek, de ez a "megnyomorítjátok őket" masszív túlzás. mutass olyan átlagos fiatal nőt, akinél még nem kezdeményezett idősebb faszi. na meg ez a duma, hogy "így éli meg egy lány, amikor nem a korosztályából nyomul rá valaki"... a NYOMULÁS sosem egészséges.
2022. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Megnéztem, olvasgattam a válaszokat, gusztustalan. Férfiként hányingerem van az ilyen alakoktól. Ha a lányom lenne, beszélnék vele hogy szálljon le róla, ha nem tenné meg, menne a jelentés zaklatásért. Nem érdekelne, hogyan és mivel magyarázná meg. Tudod ki szórakozzon a gyerekemmel..
2022. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Te se voltál még nővel Kérdező. Mert ha lettél volna, akkor tudnád, hogy nem minden nő egyforma.


A 22 evés volt barátnőm egy 50 körüli manusnak volt a szeretője 16-17 évesen, aki a haverjának volt az apja.


A manus akkor jött haza az USA-ból, fiatalos, bulizós volt, a barátnőm szerint teljesen levette a lábáról.


Hónapokon át jártak össze dugni, csak aztán a csajnak lett egy komoly kapcsolata, ezért hagyta vele abba. Aztán meg jöttem én.


A helyzet az, hogy a nők nagyon sok mindent nem mondanak el magukról. Pl. ezt a story-t is így tudtam meg, hogy a lány arról beszélt nekem, hogy milyen "sötét múltja" van.

2022. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Mekkora korkülönbségtől számít valaki öregnek a nőhöz?

Nagynéném és férje közt van 10 év és boldogok!

2022. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

5.


Gondolom nem véletlenül a "volt" barátnőd.....

2022. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Nem voltunk egymáshoz valóak, de ez nem von le semmit annak az értékéből, amit mondtam. Vannak tinik, akik kefélnek középkorú pasikkal, és erre a példa volt a volt barátnőm.

2022. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hmmm, 15 éves barátnőm 32 éves pasival kavart, mert simogatta az egóját, hogy bejön a csávónak.

A következő pasija 28 volt, de akadt közben egy 40-es is.


A legtöbbször még mindig a tinik nyomulnak a férfiakra, és a legtöbb pl simán fenyegetőzik öngyilkossággal, is, ha a célja megdgatni magát a férfival. Sajnos.

2022. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baromira nem normális és általános,hogy fiatal lány gyerekek felnőttekkel kavarnak.
2022. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!