Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz emberrel vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz emberrel vagyok együtt ha azt érzem csinosan kell öltözzek hogy megfeleljek neki?

Figyelt kérdés

Kifogtam egy elegáns pasit, pénze is van (most nem arra célzok hogy ez kell hanem hogy eljárunk elit helyekre)

Namost ő elég sármos, sokszor elegáns, a korábbi nőjeiről mutatott fotót és mind nagyon csinosan öltözött mindig. Sose mondja hogy kéne kinéznem, mégis úgy érzem, hogy nem jelenhetek meg vele akárhogy.

Egyszer rá is kérdeztem, hogy zavarná-e ha sima melegitőbe mennék ide-oda. Azt mondta nem. Ugyanakkor volt olyan amikor leszólta a melegítőt mégis. Nem rám, hanem egy teljesen más beszélgetés során jött szóba. Meg tudom mondja, hogy szexinek tartja a magassarkút, és egyszer úgy nyilatkozott mintha tudnám milyen abban lenni, tehát olyasmit éreztem mintha azt hinné, hogy rendszeresen hordom pedig alig van egy-két pár. Mit gondoltok? :/


2022. máj. 10. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele

De tényleg

Azért melegítőt le lehet cserélni valami más hasonlóan kényelmes ruhára, pl egy nyári ruha tök szexi, nőies és kényelmes

22N

2022. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A melegítő még egy laza, farmeres-pólós-sneakeres pasi mellett is prosztó. Igazából önmagában is prosztó az utcára vagy bárhova. Mindkét nemre vonatkozik.
2022. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy mindenhova kosztümben járj, de azért a melegítő is eléggé szélsőséges.

Egy sima farmer mondjuk egy blézerrel meg balerinával simán dög tud lenni és nem is kényelmetlen szerintem.

2022. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer rá is kérdeztem, hogy zavarná-e ha sima melegitőbe mennék ide-oda."


Melegítő otthon vagyunk vagy a kondi teremben. És ennek semmi köze a pénzhez.

2022. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h a pasi rossz, de a megfelelesi kenyszer, a szorongas, kisebbrendusegi erzes es minden ami ezzel jar, az orokos elvarasok nyomaszto hatasa hosszu tavon karos. 10 evig eltem benne egy hazassagban es a kovi pasi egy amerikai penzugyi igazgato lett volna, de inkabb lemondtam rola. Tul melos lett volna a kedvebe jarni, megtartani. A szabadsag erzese, hogy onmagad lehetsz, megfizethetetlen.
2022. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Én soha nem öltözöm pasi miatt.

Soha nem erőltetek magamra megfelelési kényszert. Ha nem tetszik pl a felemás zoknim IS, hanem csak ha ki vagyok rittyentve, és az kell hogy én legyek a reklamarcok legje is, el lehet ballagni.

2022. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

6.vagyok ez tesztelhető is.

Nekem is olyan barátom van aki bőven jobban öltözik es ad magára mint a legtobb férfi, hát en megjelenek elotte mamuszban lyukas zokniban ezer éves kinyult elazürkült toppokban is akár, es aki így puazulgat es ölelget agyon nem csak akkor ha én vagyok a No1, az a valodi párom.

2022. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

*elszürkült

*puszilgat

2022. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg gazdag sportautós száll ki megítőben. 20-30-as korosztály
2022. máj. 10. 20:02
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
A lepontozók biztos szivesen élnek megfelelesi kenyszerben hát grat.
2022. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!